Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Válás után hogy alakult a...

Válás után hogy alakult a gyermeked szülinapja?

Figyelt kérdés
Tegyük fel elválsz januárban, és februárban már van a gyereketek szülinapja. Hogyan ünneplitek, hogyan egyeztek meg? Melyikőtöknél volt tartva a gyerek szülinapja?
2023. aug. 5. 17:23
 1/6 anonim válasza:
90%
Sajnos azóta az apja nem vesz részt semmiben. Itthon, a saját otthonában tartjuk, mint minden más ünnepet. Apja jó esetben max telefonon felköszönti. Örülnék, ha ennél többet törődne a gyerekkel, de az új nő fontosabb neki.
2023. aug. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Nálunk az apuka az új nővel ünnepli meg a gyerekek születésnapját, mi meg itthon külön megtartjuk. Igazából ünneplés alatt azt kell érteni, hogy kapnak egy párszáz forintos dolgot az apukától, pl noname filctollkészlet. Anyagilag nem szán rá sokat az apukájuk, de legalább nem felejti el.
2023. aug. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És mennyire zavart titeket, ha a szülinapján az a másik nem elvitte a gyereket, és te vagy a szülinapja előtti napokban, vagy a szülinapja utáni napokban tudtátok a gyerekeddel megtartani a szülinapját? Nem volt rossz, hogy a szülinapján nem vagy a gyerekeddel?
2023. aug. 5. 21:12
 4/6 anonim válasza:
2es vagyok. Nálunk nem szokta egy egész napra elvinni a gyerekeket az apuka, csak pár órára. Ennyire van "hitelesítve" a kapcsolatuk, értsd: ennyi időt tudnak "balhé" nélkül eltölteni egymás társaságában. Így nekem könnyebb dolgom van ilyen szempontból, mert vagy délelőtt vagy délután itthon vannak a gyerekek a születésnapjukon is, de ez érvényes a többi ünnepre is.
2023. aug. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 hosszúhajú ***** válasza:
nálunk én voltam a gyerek 2 évesen. anyuval ünnepeltem, mert vele éltem, de a legközelebbi láthatásnál meg apuval és később apu családjával. aztán most hogy 47 vagyok, apunak meg már nincs párja, újra együtt apa és anya ( nem párként ) hanem barátként és az ünnepeken, hurrá! és nem később, a hétvégére várva hanem az nap. a szülinapomon! vártam rá vagy 40 évet hogy apu anyu és én hármasban ünnepeljük, és basszus összejött :) évek óta így megy. és én újra gyereknek érzem magam :) a szülők intelligens jó és baráti viszonya a kulcs. na és ha van új pár, akkor meg az ő bizalma. de ha belegondolok azért kellett ennyit várnom mert senki se akarta kellemetlenül érezni magát. holott még össze is járhattunk volna. ha a gyereket teszik középre és jó a viszony mindenkivel, az sem lehetetlen.
2023. aug. 7. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Két (több) külön szülinap. A gyereknek nem annyira volt fontos, hogy a napján legyen megtartva, az iskola miatt sokszor amúgy is megbeszéltük, hogy hétvégén vagy előző este lesz a köszöntés. Igazából élvezi, mert van egy velem (anyás), egy az apjával, egy-egy a nagy szülőkkel, plusz kB 3 éves korától 12 éves koráig szülinapi bulija is volt minden évben valahol, ahová meghívhatott öt-hat gyereket, ezt felváltva szerveztük az apjával, egyik évben ő, a másikban én. Tortát kapott nálam, az apánál, meg a partyján, a nagyszülőknél inkább csak süti volt, meg persze valami ajándék mindenhol. Egész héten szülinapjai voltak, szóval nem panaszkodott.
2023. aug. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!