Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Nagyon jó meglepetés buli...

Nagyon jó meglepetés buli ötleteket?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőnknek lesz szülinapja és szeretnénk neki egy nagyon emlékezetes “bulit” tartani.

Nem lennénk sokan, max 4-5en.

Tudtok esetleg meglepetés ötleteket?

Nem ajándékötleteket hanem bulii



2023. aug. 22. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

Ehhez minek otlet? Megszervezed kidiszited ahol lesz es nem mondjatok el.. fantazia kell hozza, ha meg nincs otlet megis mit akarsz szervezni?

Foleg ha csak olyan kevesen mennek el

2023. aug. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ahol lesz, ott díszítsétek fel a helyszínt. Lufik, szalagok, ha valami kerek vagy fontosabb szám (18, 20, 25, 30) akkor lehet ilyen feliratú díszek.

Nem tudom, hány évesek vagytok és miket szerettek csinálni. De lehet pl. játszani, Twister, Ki vagyok én?

2023. aug. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tartsátok egy totál másik dátumon és biztos meg fog lepődni 😀 pl. November 2
2023. aug. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Hívjatok meg valami hírességet, mondjuk dzsí dábljú emmet.
2023. aug. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Dekoráció fontos mert az adja meg a keretet. Lufik, szalagok, színes kalapok.

Meghívottak legyenek kedvesek az ünnepelt számára, szóval az ő barátai legyenek ne a tieid.

Lehet torta, sütemény, pizza valami ennivaló, innivaló. Alkohol esetleg ha a korhatár megengedi.

Zene, ami illik a hangulathoz.

Valami játék is legyen. Leülős beszélgetős társasozós, kártya, táncolós, feladatos, kvíz, bingó vagy ilyesmi. De valami érdekesség legyen.

Készítsetek fotót, hogy megmaradjon az emlék.

2023. aug. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!