Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Meglepetés buli? Nagylányomnak...

Meglepetés buli? Nagylányomnak (13 éves lesz) meglepetés partit szeretnék szervezni! Ötleteket kérnék szépen a bulival kapcsolatban!

Figyelt kérdés

Az ételek amikre gondoltam:

- mini szendvicsek (felszeletelek egy bagettet megkenem vajjal a szeletkéket, paradicsomot, sajtot, sonkát, salátalevelet teszek a szeletkékre)

- a következő vendégváró falatkát még régebben ettem egy másik szülinapon: a kígyóuborkát vastag szeletekre felvágom a közepét kivágom és így úgymond egy karikát kapunk, ebbe rakok feta sajtot, paradicsomot, olivabogyót.

- lesz még pogácsa, muffin,torta, gyümölcsök

Mindenből csinálok egy kicsit és akkor majd a vendégek válogathatnak, azt eszik mindenki amit szeret Az ebéd pedig étteremben lesz. Ez így jó? Vagy túl sok a vendégváró falatka?

Programok:

Mivel nagyon vegyes a korosztály (8-13 éves)olyan programok kellenek , amellyel mindenki le tudja kötni magát.

Pinterest-ről gyűjtöttem néhányat csak nem tudom hogyan lehetne megvalósítani.

- muffin díszítés: minden gyerek kapna egy sima muffint, ezt kelle kidíszíten, krémmel, cukorszórással, gyümölccsel, és lehetne marcipánból figurát csinálni a tetejére A kérdés hol lehet színes marcipánt kapni.

Láttam olyat is, hogy a gyerekek kaptak egy-egy natúr 3d-s betűt ( remélem mindenki tudja mire gondolok😂)( mindenki olyat kapott, amilyen betűvel kezdődik a neve) és azt kellett kidíszíteni mindenfélével, a kérdés: Hol lehet ilyen natúr fa 3d-s kezdőbetűt kapni?

-Akkor Pizza chalange ezt a lányom említette is, hogy megcsinálhatnánk valamikor, ehhez csak annyi a kérdésem, hogy nem lesznek tőle rosszul a vendégek?

- Szeretnék valami kincskeresőset is, de azt hogy lehetne beiktatni? Esetleg lenne mindenhol egy állomás, ahol az előbb említett feladatokat kellene végrehajtani és a végén megkapná a lányom az ajàndékokat, meg a vendégek is valami apróságot???

Tudtok még ilyen feladatokat mondani? És kerti játékok is jöhetnek, csak ne légyének unalmasak.

Dekorációk

- első kérdésem az lenne, hogy, hol lehet lampionokat kapni, olcsón

-a kertet hogyan tudnám kidíszíteni?

- ha a lámpára rakom a logikát, az úgy jó, mármint nem forrósodnak fel a lufik?

Tudom nagyon hosszú lett, és nagyon sok a kérdésem! Várom az ötleteket és mindenkinek a menni fog a zöld kéz!



2018. márc. 15. 13:53
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
Ha a lámpára rakom a lufikat ( bocsánat csak a telefonom átjavította a lufi szót logikára, és így egy elég vicces mondat keletkezett)
2018. márc. 15. 13:59
 2/33 anonim ***** válasza:
Szia! Marcipánt Auchanban lehet kapni!( zöld, piros, fehér és asszem sárga színben is, de a sárga az nem biztos, és ezekből ki tudnál keverni többféle színt!
2018. márc. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
Ha sok vendég lesz (10-15fő) szerintem jó ha ennyi étel van, de ha 5-7 fő lesz akkor szerintem nem kell a pogácsa, gyümölcs mindenképp legyen mert az szerezik a gyerekek ( én epret, áfonyát, szőlőt, almát, banánt raknék ki) de ez attól függ mikor lesz a párti, mert most még nem olyan jó az eper, én sima muffin helyett cupcake-t készítenék, ez olyan mint a sima muffin csak van a tején krém, ezért nem olyan száraz, az az uborkás amit írtál nagyon jól hangzik, a bagett is jó csak ne készíts belőle sokat.
2018. márc. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
Én a pizza chalanget hanyagolnám, mivel ha kincskereső, feladat teljesítős buli lesz, akkor még kell várni még kisül a pizza:/
2018. márc. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:

Amúgy szerintem nagyon jó, hogy ilyen feladatok lesznek. Szerintem lehetne így:

1. Muffin díszítés a konyhában/ebédlőben

2. 3d betű festés ( én sem tudom hol lehet ilyet kapni, de tudom mire gondolsz, mert én is láttam pinteresten) és ez jó idő esetén lehetne a kertben ( ha van kerti asztalotok)

3. Egy perc és nyersz nálunk ez nyerő volt, nézz meg egy két adást a youtubon és 4-5 feladatnak a kellékeit készítsd el, írd fel a feladatokat cetlikre, majd mindenki húz 2 feladatot és teljesítenie kell

4. Fűszerfelismerés ízlelésre

5.lehetne twister, vagy valami kért játék, sajnos nekem sincs ötletem

6.just dance, ha van 3d-s bocitok, ha nincs akkor youtubról is lehet

7.elrejtett papír darabkákat kellene keresni az udvaron, utána összeilleszteni azokat és meg kapná az ünnepelt hova kell menni

8. Jön a húsvét, légyen tojáskeresés, szintén az udvaron

9. Hüvelykujj nélküli kihívás

10. Ajándékbontás

2018. márc. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, jöhetnek még az ötletek?
2018. márc. 15. 14:25
 7/33 A kérdező kommentje:
A kérdőjel helyett ! Jelet akartam rakni
2018. márc. 15. 14:26
 8/33 anonim ***** válasza:
Hoobi boltokban kapsz sok dolgot amire azükséged lehet
2018. márc. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
javítok: hobbi bolt
2018. márc. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. márc. 15. 14:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!