Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Milyen ajándék ötletetek...

Milyen ajándék ötletetek lenne 60.-ik születésnapra? Apósnak szeretnénk valami maradandót adni de eléggé tanácstalanok vagyunk.

Figyelt kérdés
Utazást már más ad neki, ékszereket nem szereti így óra stb kiesik.

2023. okt. 2. 06:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%
Utazások ajándékba beszállni? Pl a helyszínen lefoglalni egy plusz programot vagy extrát.
2023. okt. 2. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
35%
Szereti a kávét? Valami antik szerű kávéfőző vagy Szemes kávé jó minőségű.
2023. okt. 2. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
49%

Valami maradandót, nektek kéne tudni mit szeret.

Pálinka, bor különlegesség?

Ha van hobbija, ahhoz kapcsolódóan valamit

2023. okt. 2. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
46%
Mi likőrt adtunk, mert szeret vendégeket fogadni és akkor fogy, így pedig fel tud mutatni különleges üvegeket is. Emellett szerel, javít dolgokat, időnként ehhez kapcsolódó új szerszámot is kapott már.
2023. okt. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
68%
Ha apos, akkor van egy gyereke, a házastársad, aki azért jó esetben csak ismeri és tisztában van vele, hogy minek örülne az apja. Soha nem értettem ezeket a kérdéseket....
2023. okt. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
71%

Apámnak 70. szülinapjára szülinapi újságot rendeltem, amiben volt külön személyes rovat, amit én írtam.

Ő elég visszafogott, ha érzelmek kifejezéséről van szó, de ennél könnybe lábadt a szeme. Utána is sokat nézte ámuldozva.

2023. okt. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
73%
Miket szeret csinálni?
2023. okt. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem is jó az újság. Vagy van olyan, lehet rendelni, ahol a születésnapján megjelent cikkek vannak benne.

De csinálhattok fotókönyvet az életéből, gyerekkortól mostanáig.

2023. okt. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
71%
Apósomnak pipát vettünk, apukámnak makettet (tank, repülő). De ezek elég specifikus ajándékok, nagyon nehéz így ismeretlenül ötletelni.
2023. okt. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
86%
meg egy pont az ujsagnak. anyum nagyon örult neki. Az o kepet is bele lehet rakatni illetve cikkek, hirek amik a szulinapjan jeneltek meg
2023. okt. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!