Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Az egyik haveromnak mindjárt...

Az egyik haveromnak mindjárt itt a szülinapja. Mit vegyek neki?

Figyelt kérdés
A srác odavan a Clash Royale-ért,mégis lányos, lelkizős. Nem egy sportos ember, mégis minden menő fiú a haverja. Mikor kérdeztemm azt mondta, h neki egy süti elég, amit én sütök, dr tudom h az nem tul sok. Kéne pár akár othon is elkészíthető ajándék. Ő14f lesz

2023. okt. 26. 21:20
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírási hibákért!
2023. okt. 26. 21:21
 2/4 zaloon1 válasza:
100%

Szia!

Ha van lehetőséged, ismerd meg jobban, szervezz egy közös programot vele. Az idő múlásával rá fogsz jönni hogy mit szeret.

Az ajándék lényege nem az, hogy mekkora értékben adsz neki, (persze ez vonzó tud lenni főleg a fiataloknál) hanem az hogy szívből jön e az ötlet. Gondolkodj el a régi emlékeken, majd jönni fog az ötlet. Egyszer kaptam egy pálcikaemberes rajzot, amit kiraktam a szobámba mert jól esett, hogy emlékeztet a barátaimra!

2023. okt. 28. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Szerintem sem az érték a lényeg. Mondjuk egy közös program, közben meghívod egy kajálásra, stb. az szerintem jó ajándék.
2023. okt. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Paczalos István ***** válasza:
66%
Van egy jó barát, nagy Patriot rajongó. Vettünk neki egy csukjás Patriot pulóvert.
2023. okt. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!