Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Steam Punk mániás haveromnak...

Steam Punk mániás haveromnak lesz szülinapja és találtam neten egy elég menő Steam Punk-os palackot, de valamilyen lötyi is kellene bele, Mivel festhetem meg a páleszt?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam pálinkát rakok bele és valamivel (ételfesték) megfestem. Ez lehetséges? Nem akarom elcseszni a páleszt ha nem muszály. De nem tudom mivel lehetne megfesteni, kísérletezni meg nem akarok ha nem muszály. Neon zöld, vagy lila, esetleg tengerkék színre gondoltam. Előre is köszi skacok.

2018. ápr. 8. 00:44
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Hát szerintem ne fesd be a páleszt, undorító lesz. Vegyél bele valami színes piát vagy rakj bele páleszt és hagyd úgy, de ételfestéket rakni a piába az szerintem nem a legjobb ötlet. A curacao elég élénk kék, de ha elmész egy multiba tuti találsz egy rakat színes piát.
2018. ápr. 8. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%
Páleszt ne festegesd, inkább egy borítót csinálj az üvegre.
2018. ápr. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha mégis úgy döntenél, hogy befested, gél alapú festéket vegyél, nagyon pici is elég belőle. Ilyesmire gondolok.

[link]

2018. ápr. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem tök jó ötlet. Ételfestékkel fesd be az nem érződik nem lesz elrontva csak pár csepp kell. De előtte legalább vizben probáld ki hogy mennyit tegyél bele, nehogy az legyen, hogy beleborítod az egész ételfestéket és túl sötét lesz.
2018. ápr. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Phoney ***** válasza:
Ételfestéket nyugodtan használhatsz, nincs íze. Legalábbis amíg nem pocsolsz bele indokolatlansokat.
2018. ápr. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi srácok, istenek vagytok :D
2018. máj. 13. 20:01
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Végre egy értelmes kérdező!! De örülök!
2019. máj. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!