Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szerintetek milyen lenne egy...

Szerintetek milyen lenne egy (tökéletes) szülinap? Tartsak házibulit? Mennyünk el diszkóba a haverokkal? Tippeket várnék köszönöm.

Figyelt kérdés
18. szülinapom lesz.

nov. 23. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Magamból kiindulva én a családommal tölteném (hasonló korú vagyok), de ahogy kiveszem a szavaidból, nálad ez nem igazán játszik.
nov. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Házibuli, ha van elég nagy hely és normálisan le van szervezve
nov. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát az hogy nekem vagy egy másik válaszolónak mi lenne a tökéletes 18. szülinap, az rajtad nem segít! :D


TE hogy éreznéd magad a legjobban? Házibuli több szervezést igényel, kell hely, gyanítom még szülőkkel élsz szóval ott kezdődik, hogy engedik-e és milyen feltételekkel, korlátozott a meghívottak száma, biztosnak kell lenni benne, hogy senki nem akkora idióta, hogy valami nagy baj történjen, viszont olyan zene, pia és kaja van, amit ti akartok és (ha nálad van) miután kidobod az utolsó vendéget is bedőlhetsz az ágyba (viszont másnap takarítani kell). Diszkó kevesebb szervezést igényel, meg lehet hívni több embert, nem kell foglalkoznod a kajával, piával, aggódni, hogy belehányt-e valaki anya kedvenc fikuszába stb. Zene viszont adott, max. egy-két kedvenc számot lehet kérni, ha jófej a DJ (vagy nem tudom hogy megy manapság) és hajnalban/reggel haza kell jutni.


Te tudod, mit szeretnél inkább! :D

nov. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!