Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Télen van a szülinapom, hol...

Télen van a szülinapom, hol tartsam?

Figyelt kérdés
Decemberi vagyok, ezért nem tudom sehol se jó formán tartani. Kint hideg van, bent mit csinálhatnánk? Most azon gondolkodtam, hogy most így utoljára ha megtartanám, akkor itthon kéne kényelemben, de attól tartok, hogy unatkozni fogunk. Főleg, hogy minden társast kidobtunk, nem nagyon lehet hova menni itt a faluban. Tavaly korizni mentünk, de azt olyan uncsinak tartom, mert úgysincs együtt a csapat, hanem minden 2.ember külön van. Most bent szeretném, a jó meleg szobában, de kérlek írjátok le mit csinálhatnánk.
nov. 30. 15:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
36%
Konkrétan itt Balin nincs hideg. Töltsd itt.
nov. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
78%
Hányadik szülinap? Az azért fontos kérdés.
nov. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
81%
Matchboxozzatok, vagy Fifázzatok.
nov. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is decemberben van, mi mindig elmegyünk a barátokkal két hétre a hegyekbe hómotorozni.
nov. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
1-es egy országra van tőlünk:(
nov. 30. 16:11
 6/18 anonim válasza:
100%
Tartsd nyáron.
nov. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
51%
Orgia mindig jo
nov. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Széchenyi fürdő.
nov. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem magyarországi vagyok. :(
nov. 30. 17:36
 10/18 A kérdező kommentje:
Kérlek írjátok ötleteket, hogy mit lehet bent csinálni. Gondololtam bérelhetnénk egy dézsát, csak elég húzós az ára, és a barátaim (lányok) biztos, hogy nem ülnének bele, szóval a semmiért nem fizetek, pedig jó volna..
nov. 30. 17:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!