Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Most leszek 10 éves (pls ne...

Kingalujza kérdése:

Most leszek 10 éves (pls ne azzal foglalkozzatok hogy hány éves vagyok) hol tartsam a szülinapom? Többi lent C:

Figyelt kérdés

Szóval most leszek március végén 10 éves és semmi féle képpen nem játszóházban szeretném tartani. Csak osztálytársakat hívok + a két tesóm összesen 9-en leszünk.És szigathalmon lakunk de az osztálytársaim taksonyiak. Valami közeli helyet szeretnék. Állatokat szeretem. Az osztálytársaim nagyon "vagánynak" hiszik magukat xD ne valami babás helyet írjatok lécci!


az ÉRTELMES válaszokat előre is köszi!

hibák ezért vannak ha vannak: az ágyon ülök laptoppal az ölemben és a macskám itt mászkál rajtam meg a laptopomon



2017. febr. 19. 15:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mekiben lehet szülinapi zsúrt tartani. 10 évesen ez tökéletes.
2017. febr. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
95%
Igen, én is voltam anno mekis zsúrokon és klasszak voltak.
2017. febr. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%
Sztriptíz bárban. (nem foglalkoztam vele, hány éves vagy)
2017. febr. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
58%
goth buli egy ravatalozóban?
2017. febr. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat de amugy már voltam mekis bulin hát egy kicsit uncsi volt de az még régen volt kb 4-5-éve xD mindegy ha szerintetek az jo akkor ott lesz és mégegyszer köszi
2017. febr. 19. 18:10
 6/15 anonim ***** válasza:
83%

SZia!

11 vagyok,de tavalyi szülinapomat egy hotel kertjében tartottuk!

AHhoz képest,egyáltalán nem volt drága!

Volt állat simogató,hatalmas füves focipálya(fiú meghívottjaim nagypn örültek),jó volt az ellátás,volt még nagy árnyékos játszótér is.

Ha van a közeletekben ilyen,mindenképp érdeklődjetek!

2017. febr. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Az én 10. születésnapom Mekiben volt. Mindenkinek tetszett. De az már 20 éve volt, ki tudja, most mi a "menő"...


Lehet háznál is bulit csinálni, ha a szüleid beleegyeznek, és akkor olyan lesz, amilyet te akarsz.

2017. febr. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Állatkerti party.
2017. febr. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szigethalmi vadaspark- van kinti hely is és zárt terme is., vagy mellette van az a kalandpark.
2017. febr. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom hogy fiú vagy-e vagy lány. De ha fiú vagy és a közeletekben van gokart pálya szerintem az jó lenne.
2017. febr. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!