Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Hívjam meg a barátomat is...

Hívjam meg a barátomat is vagy tartsam külön a szülinapot?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nekem szept legelején van a szülinapom, és eddig mindig úgy csináltam hogy a barátnői társasággal csajosan megünnepeltük (pl. egy koktélozás, kaja), és itt mivel nyár legvége/ősz legeleje van, mindig megbeszéljük kivel mi történt, mit hoz az ősz, pasi témák, tehát ilyen egyfajta nyár lezáró dolog is. A volt barátom akivel 3 évig voltam együtt ő sose csinált nagy kunsztot a szülinapjaimból, nem is ajándékozott meg úgy, kvázi leszarta, talán ha egyszer elvitt egy kisebb programra.

Most van barátom már 5 hónapja, elég friss a dolog és ő kérdezte hogy miképp ünneplek, és hát elmondtam a felállást hogy nálam ez így szokott lenni.

Láttam rajta hogy nem esik neki annyira jól hogy ebből kihagynám, de ez nem azért van mert nem szeretem, egyszerűen én is úgy vagyok vele hogy túl lányos környezetben lehet nem érezné jól magát. Gondoltam arra hogy akkor legyen "vegyes" a dolog, mert egyik bnőmnek is most lett pasija, de kiderült hogy nem ér rá abszolút, így nem tudom ilyen irányba szervezni. Egyébként a barátomat sem értem mert ez a bnős program nem pont a szülinapom napján lesz, tehát akkor ő ha ennyire ragaszkodik hozzá miért nem alakít ki egy kettes programot velem? Elvinni egy cukiba vagy akármi (most mondtam valamit) - én jobban is örülnék ha ketten, romantikusan tölthetnénk a szülinapom, majd másnap a csajokkal kis csajoskodás, de úgy érzem megbántottam, és most eléggé lelkiismeret furdalásom van. Anyukám szerint illene meghívnom mert a párom, stb stb. A családi tortázásra meghívnám, de nem értem hogy ő utána miért nem visz el valahova, vagy közösen piknikelünk akármi. (Bár azt hiszem így ebben nem olyan kreatív de értitek)


Vagy hívjam el és nem fogom rosszul érezni magam? Tényleg nem azért van mert vele nem akarom, csak ilyenkor úgy érzem jobb különszedni mert nekem csak lányokból áll a társaságom, nem nagyon tudom vegyesre alakítani


26L


2021. aug. 15. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, a csajbuli az csajbuli, pasiknak ott nincs helye! Ő se érezné jól magát meg ti se lehetnétek fesztelenek. A családi tortázás ok, de jól gondolod, utána neki kellene valamivel meglepnie! És ezt pasiként mondom!
2021. aug. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Legalább bemutathatod a barátnőknek. Volt többször úgy, hogy egy férfi volt a társaságunkban, nem volt gond senkinek sem.
2021. aug. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Utolso, mar bemutattam a baratnoimnek, ketszer is csinaltunk mar ugy programot
2021. aug. 15. 21:16
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a csajos buliból ne engedj, az teljesen más, maradjon is így.

Családi tortázásra oké, hogy elhívod.

És hát neki is illene villantani valamit.

2021. aug. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Miért nem beszélsz vele erről? Főleg ha azt látod, hogy megbántódott... Kérdezd meg, hogy ő hogy szeretné, van e ötlete. Dobd fel ötletnek, hogy elmehetnétek piknikezni stb és kérd meg, hogy szervezze meg neked. A férfiek nem gondolatolasók, szegény srác próbálja kipuhatolózni, hogy mit szeretnél (hisz 5 hónap alatt nem ismer még), te meg ilyen semmilyen választ adtál neki. Tök bizonytalan lehet szegény, lehet úgy érzi, te vele nem is akarsz ünnepelni ezért nem mer tervezni semmit.

Könnyebb ha elmondod neki azt, amit itt leírtál.

Írom ezt úgy, hogy 10 éve boldog párkapcsolatban élek.

27/N

2021. aug. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!