Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Milyen programot találjak ki...

Milyen programot találjak ki a 10 éves lányom szülinapjára?

Figyelt kérdés

10 éves lesz két hét múlva a lányom, és most lesz elösszőr itthon buli (eddig mindig valahol volt) de nem tudom milyen programokat találjak ki. Kb 8 an lesznek.


A suliban volt lángosevő verseny, lehet valami hasonlót kéne, csak ő nem szereti a lángost. Még hát az csak egy program



jan. 5. 21:20
 1/10 anonim válasza:
21%
Szomorú nekem ez a kérdés.
jan. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Miért? Nem érted? Eddig különböző helyeken (Meki, cyberjump stb) volt a szülinap, most lesz elsőnek itthon
jan. 5. 22:17
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Lehet nem az én válaszom lesz a tuti, de szerintem mindenkitől kérdezd meg, hogy milyen pizzát szeret és rendelj nekik olyat, attól jobb lesz a hangulat szerintem
jan. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Pizzázás tényleg jó ötlet, karaoke is az lehet szerintem, akár valami társas
jan. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szerveztem semmit, átjöttek és csináltak amihez kedvük volt (pl twister), nassoltak, ittak, volt torta, nagyon gyorsan eltelt az idő, nem akartam pluszban a nyakukon lógni semmivel
jan. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

11 éves koromban voltam egyszer egy olyan zsúron, amit a szülők otthon tartottak, vetélkedőt játszottunk, szerintem oltári szuper volt.


Mindenki kapott egy táskát, abba gyűjtötte a jutalmakat, minden feladatnál vagy helyes válasznál a nyertes kapott egy cukrot/csokit/radírt stb.


Voltak "műveltségi" kérdések, ügyességi feladatok, rajzolás, éneklés, mondóka, kártyajáték... Olyan jól volt összeválogatva, hogy mindenki ügyeskedett valamiben, mindenki többször nyert, tehát nem az volt, hogy egy gyerek kapott csak csokit.

jan. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Esetleg valamilyen versenyre gondoltam még, csak nem tudom pontosan milyet
jan. 6. 13:19
 8/10 A kérdező kommentje:
Még joghurt etető versenyt, csak nem tudom hogy kéne megszervezni
jan. 7. 16:16
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem verseny, de én beszereztem egy csillám tetkó készletet, én is raktam fel nekik tetkókat, ők is kipróbálhatták felügyelettel. Egy programnak jó.
jan. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ez is jól hangzik
jan. 8. 06:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!