Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit lehet adni egy 10 éves...

Mit lehet adni egy 10 éves lánynak szülinapjára?

Figyelt kérdés
Az unokatesóm jövő héten lesz 10 éves és még mindig fogalmunk sincs,mit adhatnánk neki. Ötletek?
2012. márc. 17. 23:13
 1/10 anonim válasza:
Perselyt, könyvet.
2012. márc. 18. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Emlék könyvet, görkorcsolyát, ruhákat, hajcsattokat.
2012. márc. 18. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Perselyt már adtunk. A korcsolya túl drága. Milyen könyvet lehetne neki adni?
2012. márc. 18. 11:37
 4/10 anonim válasza:

A két Lotti - én is ennyi idősen kaptam meg. A benne szereplő lányok is 10 évesek.

Bár manapság a lányok már csajosabbak ennyi idősen, simán vehetsz neki olyan könyvet, ami 12-13 éveseknek szól.

2012. márc. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

De ha még nagyon gyerekes, a Mary Poppins is jó választás.

Én olyan 8,5-9 évesen olvastam igaz, de talán még egy 10 évesnek is belefér.

2012. márc. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Könyv az nagyon jó választás!...

Vagy DVD film...

Vagy emlékkönyv!... :-))

Játékboltokban sokféle mini-babaház is kapható...

Társasjáték... Elektronikus játék...

2012. márc. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

Felmentem a Libri oldalára, és kapásból találtam pár könyvet, ami jó lehet.

Én ezt venném meg: [link]


Igaz, hogy 13 éves a benne szereplő kiscsaj, de jó hamarabb olvasni az ilyen sztorikat. És még ha nem is érdekli, akkor is jó lesz 1 év múlva.

Emlékszem én 10-11 évesen már ilyen könyveket olvastam, mint a 13 és 3/4 éves Adrian Mole titkos naplója, a Szigorúan bizalmas, (ez utóbbi tán már meg sincs a boltokban, Svédo.-i 11-12 éves csajszi és osztálytársai voltak a szereplők) ezek Piknik-könyvek voltak, szerettem azt a sorozatot. Meg faltam a Denise-t, ezek olyan füzetkék voltak, mint a Tiffany, csak kiskamaszoknak. A benne szereplő fiatalok 14-16 éves lányok voltak, amerikaiak, de már 10 évesen imádtam az ő életükről, randijaikról olvasni. :)

2012. márc. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Ezek is tök cukik lehetnek! :)


[link]


[link] (bár erről azt írják többen is, hogy a 7-8 éves lányaik olvasták :O )

2012. márc. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! Legutóbb Honfoglaló társasjátékot vettünk neki és annak is örült.
2012. márc. 18. 16:03
 10/10 anonim válasza:
esetleg írószereket, tollat, szép füzeteket, vagy tolltartó, de láttam mostanság ilyen nagyon aranyos Nici-s szőrös füzeteket, amik mondjuk naplónak nagyon jók, de ha a szüleivel lebeszéled, és szereti az állatokat, akkor valami kis rágcsálót is adhatnál neki :)
2012. márc. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!