Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit adjak a legjobb barátnőmne...

Mit adjak a legjobb barátnőmnek szülinapjára?

Figyelt kérdés

Van egy ikertestvére is, vele is jó a kapcsolatom.


A barátnőm amiket szeret: Lovaglás, hegedülés, sminkelni és körmözni imád, szereti a kutyákat.Amiket utál:olvasás, rajzolás, festés és bármilyen kreatív dolog.



A másik barátnőm amiket szeret: sportolás, azon belül is a foci, torna (nem tudom, hogy milyen torna, mert most kezte két hete)

Szeret még olvasni Kolár Betti könyveket, Leiner Laura könyveket, (amiket olvasott Leiner Lauratól:A Szent Johanna gimi, Akkor szakítsunk, 40 nyári nap, Bexi sorozat), szereti a társasokat.


Nem tudok róla, hogy bármit utálna.



Utalványokat nem szeretnék adni, mert mindenki azt ad nekik.

Élményeket szívesen adnék, de szerintem elég drágák.


Értelmes válaszokat szeretnék, köszönöm!



márc. 13. 16:28
 1/2 raven_be válasza:
100%

Szia!

Annak a barátnődnek, aki szeret olvasni, szerintem egy könyvet vehetnél.

A másik barátnődnek tiktokon elterjedt egy videó, ahol szépítkező termékeket (pl.: arcmaszkok, ajakápoló), csokikat, kisebb nassolnivalókat vettek és a termékekre kis cetlikre írtak kedves üzeneteket vagy valami motivációs üzeneteket a barátnőiknek.

Szerintem ez egy nagyon aranyos ajándék.

Remélem segített a válaszom :)

márc. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem feltétlenül kell drágának lennie egy élménynek.

Szervezhetnél egy pikniket, amikor jobb az idő, vagy egy közös program, filmezés, vagy sütés-főzés (nekem mai napig élmény, amikor kitaláltuk, hogy mi bizony házi alkoholos gumicukrot fogunk készíteni :) azért jutott a cukrokba is :P

Bár feltehető fiatalkorodra való tekintettel az alkolos részt hagyjátok inkább ki :)

Unokahúgom egyik barátnője, amikor töltötte a 18-at a csajok nevében én írtam a kedvenc zenekarának jó előre (csak mert ők nem mertek írni nekik), hogy rettenetesen szeretnének neki egy autogrammot a szülinapjára. Szerencsére időben találták ki, mert így bőven megérkezett, a srácok jó arcok voltak, egy papírra ugyan de írtak neki jókívánságot, meg mindenki aláírta neki. Vettek egy szép keretet, abba tették be neki. Ugyan kapott mellé édességeket is, meg egyéb apróságokat, de az aláírások láttán majdnem bőgött :)

márc. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!