Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit adjak a legjobb barátnőmne...

Mit adjak a legjobb barátnőmnek szülinapjára?

Figyelt kérdés

Tehát most lesz 16 éves májusban és szeretnék neki valami emlékezetes ajándékot adni. Először egy sweet sixteen szülinapi bulira gondoltam és az végül úgy tűnik a vírus ellenére is szűkebb körökben meg lesz tartva. Viszont ajándékot is szeretnék neki adni ezen felül. Akár kézzel készítettet akár vásároltat. Tudnátok mondani néhány konkrét ötletet? Előre is köszönöm!

Ismertető róla:-kicsit fiúsabban öltözködik nem szereti a nagyon lányos dolgokat

-állatot nem tarthat a szülei nem engedik sajnos

-eléggé érzékeny

-szeret olvasni (de egy könyvet túl elcsépeltnek tartanék ajándékba)

-kedvenc színe nincs feltétlen, de sok sötétebb árnyalatot hord



2021. ápr. 16. 10:49
 1/7 anonim válasza:
100%

Hűha, nyomdász lélek vagyok szóvaal mondom ami nekem azonnal eszembe jutott.

Adott egy album vagy könyv. Van mondjuk ariana grande thank u next című száma, boldog szülinapot felirattal lehetne az a borító, az ívekre pedig ragaszthatnád a közös képeiteket, aláírásokkal.

2021. ápr. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
úúú köszönöm ez nagyon jó ötlet!!!💖💖💖 Ha még esetleg valakinek van valami arra is kíváncsi vagyok
2021. ápr. 16. 14:17
 3/7 anonim válasza:
100%
Világok lángja oldalról tematikus gyertya akár könyves. Harry Potteresek is vannak. :)
2021. ápr. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, neked is az ötletet!🤗💖
2021. ápr. 16. 21:51
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs valamilyen kedvenc együttese? Mert én tuti imádnám, ha a barátnőm olyan pulcsival/pólóval lepne meg, amin rajta van^^

Egy bekeretezett kép rólatok, vagy egy általad készített torta is szerintem cuki lenne, mi jópárat adtunk már egymásnak:DD

(vagy vannak azok a különleges "képkeretek", aminek vegulis mindegyik oldala üveg, és közé tudsz tenni egy albumborítót vagy valamit, amit szeret.

Ilyesmire gondolok:


[link]


[link]


:3)

2021. ápr. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%
Két puszit. Az pénzbe sem kerül. :D
2021. ápr. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm az ötleteket, mind sokat segítettetek💖
2021. ápr. 17. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!