Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szerintetek jó ötlet? Ti...

Szerintetek jó ötlet? Ti örülnétek neki?

Figyelt kérdés

Nekem és a legjobb barátnmnek is március eljén van a szülinapja.Ezért azt gondoltam,h mi ketten elmehetnénk színházba,a Vígben néznénk meg a Padlást.A sikeres vizsgáink után most ez jól is jönne.


Tetszik nektek az ötlet?Örülnétek ilyen ajándéknak?

Amúgy messziről mennénk Pestre,vonattal,mire kéne odafigyelni,hogy ne kerüljünk bajba a fővárosban,és út közben?


2012. jan. 21. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
én örülnék neki:)
2012. jan. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

HA szeretitek a színházat,és a Padlás musicalt,akkor nagyon jó ötlet.

Pesten meg ha csak nem a 8 kerbe akarsz menni a cigónegyedben nem lesz semmi baj..Azért nincs háborús övezet Pesten.Én 36 éve élek pesten és soha nem ért baj..(sokszor éjszaka megyek haza a X.kerbe,)

2012. jan. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Gratulálok az ötlethez! Nagyon jó!
2012. jan. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó az ötlet!Én személy szerint nagyon örülnék neki!Mivel vonattal mentek így azt javasolnám nektek,hogy töltsétek Pesten az éjszakát.Vegyetek ki valahol szobát,hogy ne kelljen késő este vonatoznotok.
2012. jan. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jó ötlet..jó lenne ha nekem is lennének ilyen barátaim (most nem arra értem, hogy költ rá)
2012. jan. 22. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Milyen figyelmes vagy, szép gesztus, én nagyon örülnék! :)

Míg Bp-en éltem nem volt semmi gond, még a 8.ker.nél sem, lehet szerencsém volt!

Ha tehetitek az jó 5let, h kivesztek egy szobát.

2012. jan. 22. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon örülnék neki :)
2012. jan. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!