Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Milyen ajándékot vegyünk anyunak?

Milyen ajándékot vegyünk anyunak?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne,hogy milyen ajándékot vegyünk anyunak 45.szülinapjára.Késziteni már nem szeretnék neki semmit,mert eddig minden szülinapjára készitettünk valamit a tesoimmal és már tele van minden bigyóval.Szóval most már eljött az az idő,hogy vásárolni szeretnék neki valamit.Hárman vagyunk testvérek én vagyok a legidősebb és úgy szeretném,hogy mind a hárman adjunk majd neki át valamit.Az már megvan,hogy valaki egy hatalmas csokrot fog átadni neki és valamilyen csokit hozzatok külföldről,ami nálunk nincs,de nem tudom a harmadik ajándék mi legyen.Ékszert meg ruhát nem szeretnék.Se konyhai berendezést(poharak,mikszer,tányér,stb.),mert ezekkel már meg vagyunk áldva és még sok is.Valami ötlet valaki??Jól jönnének a rendes válaszok.A komolytalanok meg kiméljenek.Köszönöm előre is.:)
2012. febr. 10. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Valami cserepes növényt is adjatok neki, mert a vágott virág nem fog sokáig tartani, a cserepes növény meg bírja azért. Vegyetek húsevő növényt, komolyan mondom. Egy kisebb fajta kb 1500 körül van egy virágosnál, én fél éve vettem a barátnőmnek.
2012. febr. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

egy szép zene mindkép dukál :)

http://www.youtube.com/watch?v=cd1ojEeriLM

2012. febr. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én egy ilyen méztartónak nagyon-nagyon örülnék! :)


[link]

2012. febr. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!