Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Páromnak születésnapja lesz,...

Páromnak születésnapja lesz, és úgy gondoltam, hogy meglepem egy rally tesztvezetéssel, Sopronban. Fiúk, ti örülnétek egy ilyen ajándéknak?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék hülyeséget, vagy gagyi dolgot ajándékozni, és mivel a legkevésbé sem értek az autókhoz (oké, jogsim azért van...), nem tudom, hogy ez jó ajándék lenne-e. Hogy élvezné-e az egészet. Sopronban lenne, Subaru Impreza-t lehetne vezetni. Igazából nem nagyon értek az autókhoz, de fiúk, Ti örülnétek, ha kapnátok egy ilyen "élmény-ajándékot"? Nem gagyi, vagy "rossz" autók ezek..? Booocs, ha idióta a kérdés, de tényleg egyáltalán nem értek hozzá! 0:)

Párom nagyon szeret vezetni egyébként, és nagyon jól is vezet, imádja a száguldást, a sebességet, mindig alig várja, hogy télen egy kicsit csússzon az út, imádja az ilyesmit. Szerintetek? :)


Bővebben itt:

[link]


Szerintem nézzétek meg a linket, ha érdekel, mert úgysem tudok leírni mindent :)


Előre is köszönöm a segítséget!


2012. febr. 28. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
A Subaru Impreza klasszikus rally autó, egészen biztosan örülni fog az ajándéknak. Megnéztem az oldalt, jónak tűnik, az ár is korrekt, engem csak az bizonytalanított el egy kicsit, hogy nincs megadva az "5 kör" mellé, hogy az igazából mekkora egy kör.
2012. febr. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, azt én is hiányoltam, mint információt. Meg is kérdezem majd őket. :)
2012. febr. 28. 16:44
 3/4 anonim ***** válasza:

èn férjemnek már ajándékoztam helikoopter vzetést, és sárkány repülös tanfolyamot is.

szerintem szuper ötlet ha szereti a rallit vagy oda van az autókért.


szerintem egy ilyennél ami fontos, hogy elötte legyen egy elméleti rész, hogy mikor mit, esetleg egy pilóta körbe vigye megmutassa hogy is van, majd így már kicsit "képzetten" vezethessen ö is.

2012. febr. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

èn már kaptam ilyen "ajándékot"


Jobbat el sem tudtam volna képzelni!

2012. febr. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!