Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Fiúk, ti örülnétek, ha szülina...

Fiúk, ti örülnétek, ha szülinapotokra kapnátok egy "élmény-ajándékot", egy rally tesztvezetést?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék hülyeséget, vagy gagyi dolgot ajándékozni, és mivel a legkevésbé sem értek az autókhoz (oké, jogsim azért van...), nem tudom, hogy ez jó ajándék lenne-e. Hogy élvezné-e az egészet. Sopronban lenne, Subaru Impreza-t lehetne vezetni. Igazából nem nagyon értek az autókhoz, de fiúk, Ti örülnétek, ha kapnátok egy ilyen "élmény-ajándékot"? Nem gagyi, vagy "rossz" autók ezek..? Booocs, ha idióta a kérdés, de tényleg egyáltalán nem értek hozzá! 0:)

Párom nagyon szeret vezetni egyébként, és nagyon jól is vezet, imádja a száguldást, a sebességet, mindig alig várja, hogy télen egy kicsit csússzon az út, imádja az ilyesmit. Szerintetek? :)


Bővebben itt:

[link]


Szerintem nézzétek meg a linket, ha érdekel, mert úgysem tudok leírni mindent :)


Előre is köszönöm a segítséget!


2012. febr. 29. 17:42
1 2
 11/13 anonim válasza:

Az autóval körbe-körbe nekünk, pasiknak olyan mint a nőknek a vásárlás, nézelődés, ruhaprobálás körbe-körbe :)))

Én soha nem értettem miért jó nekik az a sok ruhanézés de az autózást igen :D

2012. febr. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Hmm, van benne valami :D
2012. márc. 1. 15:43
 13/13 anonim válasza:
Örülni fog neki, azért teljesen más egy 1,4-es Astrával menni a porban, mint egy összkerekes boxermotoros Subaruval :D nemcsak a pálya a lényeg, a kocsi legalább annyit számít, és a Subaruval, ha trükkösen vezet, nem is kell nagy sebesség az élményhez :D Szóval hajrá, igen jó ajándék, én elfogadnám :D már csak a legendás Subaru név miatt is :D
2012. márc. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!