Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Minek örülne egy kislány a 7....

Minek örülne egy kislány a 7. szülinapjára?

Figyelt kérdés
2012. márc. 6. 14:34
 1/8 Kushina-Chan válasza:

Egy hatalmas rózssaszin tortának amin a kedvenc hercegnője van...ha esetleg Barbie őrült akkor valami kiegészítőnek az új Sceen babák-tól.

Ha ö nem rajong ilyesmikért akkor nyugodtan megkérdezheted mégis mit szeretne. De a cukimuki plüssök mindid bejönnek :)))

ha divatmániás, akkor valami nagyon édi ruhácskát nyárra.

vagy esetleg egy képesség fejlesztős csajos játékot :) Remélem tudtam segíteni

2012. márc. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
görkorcsolya, vagy bicikli, esetleg?
2012. márc. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
rózsaszín görkori, flitteres hajpánt, Barbie, állatkás írószer tartó, aranyos állatkás/mintás díszpárna, balerina szoknya, gyermek sminkkészlet (gyerekbőrbarát rúzzsal és púderrel természetesen)
2012. márc. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem mindennek, ami rózsaszín és/vagy Hannah Montana-s. :D

Kis füzet (napló), hozzá toll.

Hajbavaló, hajpánt, ha hosszabb haja van.

Plüss, Barbie baba, esetleg, ha van még lányos Lego (mikor kicsi voltam, nálunk a Scala volt a menő :P)

Kislányoknak való könyv, DVD (nem idétlenségre gondolok azzal, hogy "kislányoknak" való, hanem pl. pöttyös könyvek, vagy ilyesmi)

Ha nagyobb értékben gondolkodsz, akkor görkori, bicikli az nagyon jó, feltéve, hogy még nincs neki ilyesmi. Ha már van, akkor mondjuk lányos mintájú/színű fej-, könyök- térdvédő hozzá.

Ha tudod a méretét, akkor ruhának (főleg hosszabb, szoknyás ruhának) is biztosan nagyon örülne. De olyat érdemes venni, amit akár iskolába is felvehet. (tehát ne királynőkosztümöt, bár kétség kívül az is tetszene neki :P)


Hirtelen ennyi...

2012. márc. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 M.Andy válasza:

Mi az icurka állatkákat kezdtük akkor gyűjteni és kapott hozzá egy cirkuszt ami nem volt olyan drága mint a ház és a szalon.

Így mindig ha alkalom volt azt kért hozzá.

Az állatkák ára nem nagy tétel-kettesével kiegészítők is vannak hozzá. Remélem tudtam segíteni! :) Boldog Szülinapot!

2012. márc. 7. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

én mondjuk számítógépéhez szoktam játékot venni.

kora szerint neki valót.valamilyen menő mese játékverzióját.

bár nem a legjobb hogy előtte ül,de mivel nem sokat,és sportol is,ezért nem gáz.

2012. márc. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem gyerekfüggő. Én a kishúgomnak már a 5. szülinapjára terepszínű szegecses szoknyát vettem, mert tetszett neki. De így látatlanba egy átlag 7-éves kislány barbinak, rózsaszín csillogós bigyókat szokta szeretni.
2012. márc. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget! Eddig semmi ötletem nem volt, úgyhogy nagyon hasznosak voltak a válaszok!
2012. márc. 8. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!