Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Édesapám 50 éves lesz, mit...

Édesapám 50 éves lesz, mit adjak születésnapjára?

Figyelt kérdés
Valami különlegeset szeretnék, de nincs semmi ötletem. Haverom mondta, ohgy lopjak le egy 50es táblát:), de nem hiszem, hogy ilyesminek örülne. Valami ötlet?
2012. márc. 7. 16:44
 1/9 anonim válasza:
Hintaszék?
2012. márc. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Aktív ember mindig csinál vmit nem szeret egyhelyben üldögélni,de azért kösz a választ.
2012. márc. 7. 17:02
 3/9 anonim válasza:
A tábla lopáshoz annyit: a közlekedés veszélyeztetésének számít, ha lebuksz, sokba kerülhet.
2012. márc. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Vannak szép férfi karórák, párom is most vett magának [link] Replika órák. Ha itt nem találsz de hasonlót szeretnél írd be google-ba h replika órák. Ez se jó ötlet számára?
2012. márc. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A táblalopást csak viccből írtam, órája pedig már van amúgy is vmi olyanra, hogy vmit készítek neki. Csak nincs ötletem.
2012. márc. 7. 17:11
 6/9 anonim válasza:
Én egyszer szülinapjára gyufából meg akartam neki építeni az Eiffel tornyot (mert ő fiatal korában megépítette, gondoltam nekem is sikerül) aztán egy dzsungel-ház lett belőle. Ha szépen rajzolsz kölcsönözz ki egy gépkölcsönzőből olyan gépet amivel meg tudod égetni a fát, olyan mintha rajzolnál rá, ismered? Nem tudom jobban elmagyarázni hogy mi ez amire gondolok. Vagy fess vászonra. Ha nem vagy ügyes ennyire akkor fúúú nem is tudom. Szülinapi ebéd vagy vacsora (te is készítheted)...
2012. márc. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Kössz a válszokat, ment mindenkinek a zöld kéz.

Az utolsó ötlete tetszik, lehet azt fogom csinálni.

2012. márc. 8. 10:04
 8/9 anonim válasza:
Bor,szülinapi buli,írj róla verset stb.
2012. márc. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Sugarpirate válasza:
Készíts neki egy olyan ajándékot , ami azt sugalja neki hogy mennyire szereted, és hogy neki köszönheted hogy te létezel :D
2012. márc. 23. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!