Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szülinapi ajándék legjobb...

Szülinapi ajándék legjobb barátnőnek?

Figyelt kérdés
lehetőleg olcsó megoldást ajáljatok

2012. máj. 1. 23:28
 1/6 A kérdező kommentje:
Szereti a keleti zenét...
2012. máj. 1. 23:31
 2/6 anonim válasza:

Nekem is volt "keleti zenés" korszakom... a legjobb barátnőm vett egy ilyen egyszerű A4-es papírmappát, leragasztotta fekete-fehér kockás csomagolópapírral (egyrészt jól nézett ki, másrészt "megerősítette" kisit a mappát), és össze-vissza ráragasztgatta a kedvenc előadóim képét. Egy ilyen mappa kb. 200Ft, a csomagolópapír kb. ugyanennyi, de be is festheted, a képeket pedig ha van színes nyomtatód, kinyomtathatod otthon. Ha nincs nyomtatód, megszerkeszted őket egy Word-dokumentumba, és elviszed egy ilyen üzletbe kinyomtattatni, egy színes-képes A4-es oldalt max. 150Ft-ért kinyomtatnak Neked. Szétvagdosod a képeket, és ráragasztod a mappára, max. 2 oldalnyi képecske bőven elég. Én utána abban tartottam a suliban kapott mindenféle papírt, röpdolgozatokat, tanulnivalót, a rajzaimat, stb. Nagyon szerettem, és bár már nem vagyok ilyen fanatikus, a mai napig megvan a mappa. :)


A másik: üres konzervdobozról/befőttesüvegről leszeded a papírt, alaposan megmosod (konzervdoboznál vigyázz, ne legyen éles a széle!), és ugyanúgy beborítod valami színes papírral (mondjuk a barátnőd kedvenc színével, de szerintem fehérrel is jó), és ráragasztgatsz a fentihez hasonló képeket. Ezt használhatja ceruzatartónak.


Picit drágább, ha veszel egy egyszerű, de azért viszonylag jó minőségű, egyszínű pólót, és egy erre specializálódott üzletben rávasaltatod a kedvenc együttese képét. Ezt hordhatja hétköznap, vagy ha nagyméretű pólót veszel, ez lehet a kedvenc alvós cucca. :) De csináltathatsz neki ilyen párnát vagy egyéb apróságot is, ehhez itt egy oldal:

[link]



Remélem, tudtam segíteni. :)

2012. máj. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2012. máj. 2. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nagyon tetszenek a válaszok, jó ötlet mind... köszi szépen :D
2012. máj. 2. 17:09
 5/6 anonim válasza:
Best Friends-es gyűrű nyaklánc vagy karkötő.A barátőmnek tetszett.
2012. máj. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 dante199 válasza:
Egy szál virág
2012. máj. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!