Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » 2 éves Kislánynak szülinapi...

2 éves Kislánynak szülinapi ajándék ötletek?

Figyelt kérdés
2012. máj. 7. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Én kicsi pónim szett ? :) szerintem nagyon aranyos én még 13 évesen is örülnék neki(bár lehet hogy "kisebb részek" miatt nem túlzottan ajánlott vagy esetleg lehet társas játékot óvodás koromban éltem-haltam értük :)
2012. máj. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

szerintem vegyél neki valami aranyos játékot!!!

ha tudod, hogy milyen rajzfilmeket szeret, olyasmi babákat, vagy valami ahhoz kapcsolódó dolgot is vehetsz!!!

nem tudom azt hol lehet venni, az unokatesómnak van olyan mikrofonféleség, vagy mi, hogy lehet rajta zenéket hallgatni, és lehet beszélni is bele!!!

... több ötletem nincs

2012. máj. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyobb darabos kirakó, kis konyha, vagy ahhoz valami kis szett. Hajgumik, hajcsatok, zsírkréták, esetleg rajzolós táblák: [link]
2012. máj. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az én lányom a babának örült, amihez voltak cumi, cumisüveg, bili, ruha meg még pár dolog. Kicsi részek nincsenek benne. Állandóan babázik. De nem minden lány szeret babázni, főleg ilyen pici korban.
2012. máj. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Egy rózsaszín kis pótkerék és bicikli vagy babakocsi babával
2012. jún. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!