Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Osztálytársam (L) 15 éves...

Osztálytársam (L) 15 éves szülinapjára mit kapjon tőlem (legjobb barát)?

Figyelt kérdés

Tavaly jött az osztályba, nem nagyon beszéltünk egymással, de idén egyfolytában együtt lógunk és nagyon jó barátok vagyunk, szervezünk programokat...

Szeret öltözködni, szeret sokat-sokat enni(ez nem látszik r5ajta), szeret rajzolni/festeni, de szerintem ezekhez mindene megvan. Valami igazi csajos ajándékot szeretnék.

Nálunk szokás, ha valakinek nincs ötlete, ajándékoz egy tollat egy mini-jegyzetfüzettel, d eezt nem akarom.

8.-osak vagyunk és jövőre nem egy osztályba járunk, ezért valami igazán jót szeertnék.

SZeret karkötőket hordani, gondoltam, veszek neki egyet, de szerintem abból is sok van neki. Hajas dolog ki van zárva, mert nem gumizza össze, nem csatolja férre semmikor, csak tesin, mindig kibontja a haját.

Május 27.-én lesz a szülinapja, tehát addig még van idő, de nem szeretném az utolsó pillanatra halogatni, mert egyszer már volt olyan, és a végén csak egy tábla csokit tudtam adni..

Köszönöm a segítséget!



2012. máj. 9. 17:52
 1/4 AliceSwan válasza:
33%

Valami szép( és finom ) bon-bont

Egy karkötőt csinálhatnál Te magad-

Vagy vehetnél valami könyvfélét festőkről, festményekkel. (mondjuk, ez nem biztos, hogy nagyon jó ötlet.)

2012. máj. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 AliceSwan válasza:
73%

:) Saját készitésű ajándéklap, sütemény.

Esetleg vers, ha művészlekek vagytok :)

2012. máj. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elsonek megy a zold kez
2012. máj. 10. 20:26
 4/4 anonim ***** válasza:

Valami kis díszdobozka, amibe tud pakolászni, akár karkötőket. Ilyet te is tudsz készíteni, csak neked nagyobb doboz kellene: [link]


Vagy vehetnél neki egy csinos övet, vagy körömlakkot, esetleg karkötőkhöz hozzávalók: csat, gyöngyök, és akkor saját magának is tud készíteni. Ilyet lehet venni egy csomagban is, akár a már a tescoban. :)) Régen én is imádtam az ilyeneket!

2012. máj. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!