Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » 1 évesnek szülinapra mit?

1 évesnek szülinapra mit?

Figyelt kérdés
Nem nagyon tudom, hogy mikkel szoktak foglalkozni az 1 évesek, úgy értem, hogy ennyi idős korban mikre képesek már?! Mit vehetnék neki? Gondoltam olyanra is, hogy pl. valami homokozószett vagy ilyesmi, azzal már tudna a nyáron játszani? Ruhát nem akarok mert az van rengeteg....

2012. máj. 21. 11:43
 1/8 anonim válasza:

a homokozószett jó, amíg nem is homokozik bent tud vele játszani

illetve fürdéshez is vannak ilyen műanyag cuccok, halacska, kiskacsa, az is jó, esetleg egy műanyag bögre, amit már meg tud fogni

2012. máj. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a szüleit, hogy mire van szükségük! Szerintem ők sem örülnének, ha a gyerek kapna egy tizedik homokozókészletet.
2012. máj. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A kisfiú nővérem kisfia... és persze mi a válasz, ugyan nem kell semmi! Kérdeztem már, de még nem válaszolt, de úgy tudom, hogy az még nincs neki :)
2012. máj. 21. 14:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Én mindig pelust kértem a gyereknek meg valami kis plüsst.
2012. máj. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, a pelus az hasznos :)
2012. máj. 21. 16:52
 6/8 anonim válasza:
Esetleg valami járgány, amivel kint tud játszani a szabadban, mondjuk egy kismotor vagy háromkerekű, vagy ilyesmi.
2012. máj. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 TeniTimi válasza:

Bármi készségfejlesztő játékot. pl fisher price - hipp hopp zebra, krokodil,

Igazából pénztárcától függ, mert tele a piac szuper játékokkal :)

2012. máj. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi Nektek a segítséget!
2012. máj. 24. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!