Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Te mit kérnél szülinapodra 20...

Te mit kérnél szülinapodra 20 e Ft értékben?

Figyelt kérdés

Maradandó kell, hogy legyen, mert a 20. szülinapom lesz. Egy hét múlva ráadásul és fogalmam sincs mit kérhetnék. Tudom, nem ez a legnagyobb probléma a világon és szerencsés vagyok, hogy mindenem meg van, de mégsem tudom.

Javaslatok?



2012. jún. 4. 16:16
1 2
 1/13 anonim válasza:
Én könyvmániás vagyok, szóval legalább a feléből könyveket kérnék, újakat-antikvár. Itt a nyár, pár új nyári ruha esetleg, vagy ékszerek, esetleg kipróbálnék egy új hobbit és ahhoz kérnék dolgokat, mondjuk jobb agyféltekés rajzolás v ilyesmi. Vagy a szobámat kidekorálnám. Hirtelen ennyi jutott eszembe. 21/L
2012. jún. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
én egy kerékpárt kérnék.18 ezerért ajánlottak nekem egy jót.:D
2012. jún. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Családi fényképalbum, valami nagy festmény, esetleg valami bútor.
2012. jún. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
20ezer forintot. Aztán elkölteném, ha kitaláltam mi kell.
2012. jún. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
19%
Ha igy megy tovább egy hét múlva 20 ezer forintból csak egy csomag gyufa jön ki, szóval egy csomag gyufát.
2012. jún. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
7%
észt
2012. jún. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

A pénzt nem kérhetem el, mivel dolgozom, "úgyis most keresek valamennyit" címen.

Pár ötletet, kiindulási pontot adtatok, köszi!

Red4me. A forint felértékelődéséhez nem tudok mit szólni, mosolyogtam egy keserűt.. 55 Ft egy 12 db-os gyufa csomag, így azt hiszem nem állok olyan rosszul, egy hét múlva akár kettőt is lehet, hogy vehetek, haha..

Nos, a legutolsó hozzászólónak üzenem, mi lenne ha megvennénk együtt és adnék belőle neki is? ... :)

2012. jún. 4. 17:58
 8/13 anonim ***** válasza:
valószínűleg 1 torzítópedált de 20 elég kevés rá :\
2012. jún. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Biciklire vágyom most nagyon. Ha hasznosnak kellene lennie, akkor egy normális ágyat anyukámhoz, hogy amikor otthon vagyok, ne legyen zsúfolt a kihúzhatós kanapétól az egérlyukam. Vagy könyvet, mert az maradandó érték. Ha mindenem meglenne, akkor arany ékszert kérnék, vagy autónyereményes betétkönyvet (jó, ezt már kaptam). Meg szükségem lenne ruhákra is.
2012. jún. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Ha nincs szükséged semmire, akkor igazából minden felesleges amit adnának, főleg ilyen nagy értékbe.

De ha vmi maradandót akarnak adni, akkor adjanak valami drágább ékszert. Arany ezust lánc, swarowski..

2012. jún. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!