Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Te mit kérnél szülinapodra 20...

Te mit kérnél szülinapodra 20 e Ft értékben?

Figyelt kérdés

Maradandó kell, hogy legyen, mert a 20. szülinapom lesz. Egy hét múlva ráadásul és fogalmam sincs mit kérhetnék. Tudom, nem ez a legnagyobb probléma a világon és szerencsés vagyok, hogy mindenem meg van, de mégsem tudom.

Javaslatok?



2012. jún. 4. 16:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
ma 19:05 kár hogy az ékszer eléggé haszontalan:(
2012. jún. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Egy új videókártyát -.-
2012. jún. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nekem pl szükségem lenne több apróságra.

Egy utcai papucs, nyári pizsik, sminkcuccok, 1 fekete gatya, jó laza, vékony, nyári pólókra, trikókra. És egy vékonyabb pulcsi a nyári estékre.


Maradandót viszont nem tudok ajánlani. Esetleg lehetne egy karikatúra, az egész családról, ami hatalmas, és kiteheted a szobád falára bekeretezve. Nem muszáj karikatúrát, lehet egy normál festmény, vagy fénykép.


Esetleg egy olyan táska, kabát, vagy magassarkú, ami borzasztó drága, és neked nem lenne szíved kidobni rá annyi pénzt, de nagyon szeretnéd.


Bútor a szobádba: komód, íróasztal, fotel. Vagy csak csupán kiegészítők: függöny, díszpárna, paplan, ágyneműhuzat, szőnyeg, kaspók.

2012. jún. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!