Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek a volt barátnom...

Mit vegyek a volt barátnom szuletésnapjára?

Figyelt kérdés
amugy nem vennék neki semmi, de pénteken véletlenul ossze futottunk és berugtunk egész este 1ut voltunk smároltunk meg minden,de nem fekudtunk le, és nem keztuk ujra a kapcsolatot, de mondta hogy szombaton mennyek el hozzájuk én is mert lesz neki bulija. 17 évesenk vagyunk, vagy is o most lesz 18.

2012. jún. 5. 08:22
1 2
 11/15 anonim válasza:
hat ez gáz...... :D
2012. jún. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
most hogy elolvasom hogy miket irtam, hát elég hulyén hagzik, de nálunk ez bonyolult, mi 4en vagyunk ugymond"bonyolult kapcsolatba"vagyunk mert az exem az a mostnai barátnőm legjobb barátnője, de nem csak barátnők hanem több is van köztuk mert biszex, úgy ahogy én is, mivel a mostani barátnőm régen avval a fiuval járt akivel én is jártam 1 ideig, és most a 2 exem a fiú meg a lány alkotnak 1 párt, ez az egész már mi négyunknek így megy már 4 éve, hogy szinte mindenki volt mindenkivel, kivéve a zsolti a timivel ők még nem voltak 1ut soha ,és mivel most én vagyok a timivel, de a timi és a reni között volt valami és tudjék hogy én voltam a renivel is, és nem mondhassák azt hogy ne legyunk jóba. igen néha történik valami, de hát bevoltunk rúgva és még most józanon is akarja hogy mennyek, és ők tudják, hogy fogok menni hozzá és elmegyunk mind a hárman hozzájuk:D már régen voltunk mind a 4en 1ut talán 3honapja... húha milesz abbol az estéből:D már most félek
2012. jún. 5. 18:19
 13/15 anonim ***** válasza:

Ez valóban elég kacifántos :)

Akkor menj.

2012. jún. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
megyek is:D jézusom, milyen ciki volt, csak ugy néztek az eladók, hogy vajon mit akar egy kisgyerek egy vibrátorral:D már azt hittem hogy nem fognak eladni, de eladtak.
2012. jún. 5. 19:43
 15/15 anonim válasza:
Semmit..
2012. jún. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!