Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Kerek számú, nagyobb szabású...

Kerek számú, nagyobb szabású szülinapi bulit hol rendeztetek/rendeznétek a nyáron Budapesten vagy környékén?

Figyelt kérdés
Idén leszünk 30 évesek és közös bulit szervezünk a férjemmel, úgy kb 40 fővel számolunk. Remélhetőleg jó idő lesz, uh inkább a szabadtéri helyeket részesítenénk előnyben + jó lenne ha csak a mi társaságunk lenne ott. Esetleg valami ötlet? Mivel már gyerkőcösök vagyunk, így az elmúlt években picit kimaradtunk az éjszakai életből...

2012. jún. 11. 11:53
 1/2 anonim válasza:

Ezt az opciót csak azért írom le, mert úgy látom senkinek nincs ötlete..

Nem derül ki egyértelműen, hogy vinnétek e a gyerekeket..ha igen akkor ez az ötlet kizárva (meg egyébként se nagyon olyan amit keresel:/ ) Esetleg csak felnőttek lesznek és iszogatni szeretnétek?

Én a Morrisons2-ben tartottam a szülinapomat, 20 feletti fővel. Lehet foglalni asztalt és van egy ilyen terasz jellegű rész ahol kb ennyi ember (40) fér el. Ha az egészet lefoglaljátok akkor azon a részen végül is csak ti lennétek..Tortát lehet bevinni.

Nem hiszem, hogy nagy segítség volt.. :( de megpróbáltam..:)

2012. jún. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
jaja, vinnénk gyerkőcöt. azért köszönm az ötletet! :)
2012. jún. 12. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!