Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ti hogy ünneplitek a születésn...

Ti hogy ünneplitek a születésnapotokat?

Figyelt kérdés
18-án lesz a szülinapom.Mi már évek óta alig ünnepeljük.Tavaly tortát se kaptam...előtte mindig.Idén picit máshogy lesz.Lemegyünk a mamához,és ott kapom a tortát meg az ajándékokat.Nálatok hogy szokott zajlani?
2012. jún. 14. 10:49
1 2
 1/11 anonim válasza:
Nekem 26-án lesz! Talán a férjemtől kapok egy gyümitortát.
2012. jún. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hát én most már 27 éves leszek, de tortát mindig kaptam (nem feltétlenül egész tortát, gyertyákkal, hanem mondjuk cukrászdában egy szeletet).

Igyekszem a családdal tölteni azt a napot, vagy, ha hétköznapra esik, a legközelebbi szabadnapot.

Valami ajándékot is mindig szoktam kapni, de már évek óta nem meglepetést, hanem, amire szükségem van, vagy amit kérek. (Idén pénz lesz, nyaraláshoz.)

Szoktunk étterembe is menni, vagy kirándulni... ilyesmi.

2012. jún. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

tortát mindig kapok, egészet, még ha kicsit is, esetleg saját készítésűt, van rajta számgyertya + néhány szép díszgyertya, esetleg tüzijáték

éneklés, kívánság, gyertyaelfújás, pezsgőzés v. borozás meg fotózunk közben

ajándékot nem szoktunk venni

2012. jún. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Édesanyám pár nappal a szülinapom előtt megkérdezi tőlem, hogy mit süssön/főzzön, amit aznap reggel elkezd és kb. délután 3-4 -re elkészül. Ekkor van az ünnepi ebéd, utána tortabontás, majd ajándékozás. Utána ki-ki megy a maga dolgára.
2012. jún. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én szoktam sütit sütni, mert születésnapom van. Anyukám felköszönt valami aprósággal, amire épp telik (egy tábla csoki pl.). Meg pár ismerős küld emailt vagy SMS-t. Így.
2012. jún. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
1tábla csokival?
2012. jún. 14. 11:26
 7/11 A kérdező kommentje:
én idén valószínüleg picit nagyobb ajándékot fogok kapni.Anyuból kihúztam pár infót:)
2012. jún. 14. 11:29
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, 1 tábla csoki. Mi a baj azzal?
2012. jún. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
semmi
2012. jún. 14. 11:43
 10/11 anonim ***** válasza:

A legközelebbi hétvégén összegyűlik a család, ünnepi ebéd van (amit kérek), meg torta. Ajándékot is szoktam kapni, mostanában inkább vmi apróságot, meg pénzt, hogy vegyek, amit szeretnék.

Barátaimmal élményt szoktunk ajándékozni egymásnak. A szülinapos kitalálja, hogy hova szeretne menni (ez lehet pl állatkert, közeli város megnézése, sushi-étterem, stb.) a többiek megszervezik, összedobják a pénzt és együtt elmegyünk.

24N

2012. jún. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!