Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek neki?

Mit vegyek neki?

Figyelt kérdés
Férjemnek szeretnék venni valamit születésnapjára. 50 éves lesz. Tanár, szeret biciklizni és meccset nézni. Segítsetek!

2012. jún. 25. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:
nézz körbe ezen az oldalon: www.bigyoshop.hu
2012. jún. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most lesz három nagy meccs, a döntők, hívd meg azokat a haverjait, vagy munkatársait akikkel szívesen nézné együtt a meccset, legyen szendvics, sós süti és sok sör, vagy amit szeret.
2012. jún. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az ajándék lemaradt.:-)


[link]

2012. jún. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!!!
2012. jún. 25. 23:14
 5/5 anonim válasza:

Tudom, hogy ezért le fogtok húzni, de most komolyan!

Ez már a 101. ilyen kérdés, hogy mit vegyek a . . .

Ha te 20-30 év után nem ismered annyira a saját párod, hogy tudd, minek örülne, mit szeretne, és mi fér nektek bele, akkor a vadidegenek honnan tudhatnák 3 adatból?

Komolyan nem értem az ilyen kérdést feltevőket, hogy akkor miért kell megajándékozni a másikat, ha csak nyűg és teher.

Nekem vagy örömet okoz, hogy gondolhatok a szerettemre és nem utolsó nap rohanok el valamiért, hanem időt és energiát fordítok rá, hogy megtaláljam, ami boldoggá tenné, vagy nem ünneplem meg. Muszájból semmi képp!

Kicsit figyelj oda RÁ, törd a fejed és add szeretettel bármi legyen is az. Annak meglátod, hogy örülni fog, mert a részedből egy darab és mindenkinek a legnagyobb ajándék, ha valakinek fontos és tudja, hogy gondolt RÁ!


Sok sikert neked és boldog 50.-et a férjednek!

2012. júl. 5. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!