Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek a nővérem szülinapj...

Mit vegyek a nővérem szülinapjára?

Figyelt kérdés
Hamarosan közeleg a szülinapja és nem tudom hogy mit vegyek neki. 18 éves lesz. Nem szeretnék rá sok pénzt költeni. A lényeg hogy kedvenc színe a rózsaszín és szereti a playboy termékeket.

2012. jún. 22. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha gondolod vehetsz egy dezodort vagy írhatsz ki neki egy CD filmekkel vagy zenékkel
2012. jún. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát, én 22L vagyok, és ha hugomtól szeretnék vmit kapni, akkor az biztos, h fülbevaló lenne. Ha tesód szereti a PB-t akkor vegyél neki egy nyuszis fülcsit :)
2012. jún. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Vegyél neki egy felsőt vagy valamilyen ékszert vagy csináltass neki egy playboy tortát egy 16 szeletest lehet olcsón csináltatni!
2012. jún. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
vegyél neki pléjboj parfümöt, nadrágot, pólót, pulcsit, stb.
2012. jún. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Faint válasza:

Én az unokanővérem 18. szülinapjára festettem.

De te ezt írtad,hogy szereti rózsaszínt és a playboy termékeket.Nem akarsz rá sokat költeni?Akkor vedd meg neki a legolcsóbb playboy-os terméket.

2012. júl. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!