Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek magamnak? Ha...

Mit vegyek magamnak? Ha szülinapomra kaptam kb.180 ezer forintom és nem tudom mire költeni? 16 vagyok fiú

Figyelt kérdés

#születésnap #Mit vegyek magamnak? költeni
2012. júl. 3. 14:55
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
89%
Nem itt kell dicsekedni.Tedd el,majd ha lesz gyereked jól jön..
2012. júl. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim válasza:
45%
Legyél okos gyerek. Az öreged sem lopta a pénzt. Szerintem fektesd be , és csinálj többet. Esetleg próbálkozhatsz forex-el,de 100 erónál többet ne fektess be elsőre. Ha nem megy akkor hagy a fenébe, és tedd be egy takarékbetét könyvbe.
2012. júl. 5. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim válasza:

"Egy részét italra, egy részét nőkre.

A maradékot meg herdáld el!" :D


Viccet félretéve, nagy részét valószínűleg eltenném későbbre, valami nagyobb befektetésre, de egy részét biztos valami hobbimra költeném (nálam ez pl valószínűleg hangszer, vagy hangszer-kiegészítő vásárlás lenne).

Gondolom neked is van olyan hobbid amire tudnál költeni.

Amire nem verném el a teljes összeget az a számítástechnika (pedig ez a szakmám), mégpedig azért nem, mert pár év múlva a most drága pénzen megvett hardware fele annyit sem fog érni.

2012. júl. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim válasza:
95%

de fura, hogy van, aki nem tudja hova rakni, a családom meg pont most próbálja kiszorítani ezt az összeget, hogy ne vigyék el a fejünk felől a házat a NAV-osok... meg a bank.. és háromgyerekes, becsülettel dolgozó családról van szó....

Ha ennyire mindened megvan, örülj neki. Az akvárium nem lenne rossz ötlet, de kezdőként nem javasolnék akkorát.. Meg szerintem hamar megunnád, hiszen neked van lehetőséged másra is, nem csak a halbámulásra..

2012. júl. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim válasza:
Ha figyelembe vesszük, hogy apuka mindent megvesz neked amit csak kívánsz, akkor én azt a pénzt nem magamra költeném, hanem mások megsegítésére. Írtad, hogy enyhén "sérült" vagy, gondolj csak bele!: rengetek az olyan ember aki hasonló helyzetben van, vagy még rosszabb és nekik nincs egy ilyen apukájuk aki mindent meg adna nekik, sőt még a kezelésre sem futja. Tedd oda valami nemes cél érdekében! Kicsit néz körül biztos találsz olyan embert vagy embereket akiknek jól jönne egy kis segítség. Miért vennél magadnak akváriumot, ha azt csak kérned kell édesapádtól és ő megveszi??? Gondolkodj és NÉZZ KÖRÜL!!!!!!!!!!!!
2012. júl. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim válasza:
asszed hallgat ránk kapzsi skót pö.cs
2012. júl. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim válasza:

Hát első reakcióm az, add nekem, mert jelenleg nagyon pénz szűkében vagyok. Meg egy csomó mindent kell még csinálnom alig két hét alatt. Egy tőr tartót, magát a tőrt, köpenyt, csukját, szemtakarót, színes kontaktlencsét. Akkor másik projektjeimhez: bőrt, lencséket, kisebb-nagyobb alkatrészeket, bakancsot.

Szóval tudlak irigyelni.


Ui.: Mindig ennyi (vagy ennek a közelében) kapsz pénzt, vagy ez egy rekord összeg?

2012. júl. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim válasza:
Menj el haverokkal nyaralni vagy nézz el a Balaton Sound-ra. Szerintem ne költsd el számtech-es cuccokra vagy hasonló dolgokra, mert úgy is megunod. De egy kirándulás a haverokkal felejthetetlen :)
2012. júl. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim válasza:
100%
Sztem teljesen mindegy hogy elherdálod-e vagy sem, mert apucid úgyis állja a következő óhajodat, legyen az akár egy harmadik merci. Figyelj drágaságom, nem azért mondom, de mi nem tudhatjuk mit vegyél belőle, mert nem tudjuk mire van szükséged... Én a helyedbe adakoznék belőle, ha már lóvés vagy, nem az egészet, de ha csak pár ezret átutalsz egy alapítvány számára, vagy személyesen viszel dolgokat pl. egy állatmenhelyre (konzervek,tápok,vitaminok, amire szükség van...) biztos jól jön majd.
2012. júl. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim válasza:
87%
Hát gyere velem és a barátaimmal Balatonra és csapjuk el az egészet!:P
2012. júl. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!