Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek magamnak? Ha...

Mit vegyek magamnak? Ha szülinapomra kaptam kb.180 ezer forintom és nem tudom mire költeni? 16 vagyok fiú

Figyelt kérdés

#születésnap #Mit vegyek magamnak? költeni
2012. júl. 3. 14:55
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim válasza:
53%
Húzd a faszodra! Még Mi magyarok dolgozunk, ti cigányok a mi adónkból veszitek a merciket kp-ra!
2012. júl. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim válasza:
100%
Elég szomorú, hogy nekem kell ezt leírnom, de azt javaslom, fektesd a környezetvédelembe, illetve kezdj el a környezetvédelemmel foglalkozni. Talán az apádat is környezetvédőbbé teszed ezzel, ami esetleg sokat segíthetne a Föld élővilágának. Ha érdekel, tudok linkelni könyvet, ami a környezetvédelem fontosságát érzékelteti. A gazdagabbaknak több lehetőségük lenne jót tenni, így nagyobb a felelősségük is.
2012. júl. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim válasza:
add nekem
2012. júl. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim válasza:
tedd felre gyujts meg 100 ezret es vegyel egy ipadet :P vagy akarmi mast, vagy tovabbtanulasra, akarmi, sztem jol jon majd rakd el!!
2012. júl. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 vaszily katalin válasza:
43%
szia sazerintem is jol gondold meg.én szivesen tanulnék belöle.tanfolyamgyanánt.vagy olyanra költeném mint pl tetöre napkolektor .igaz nekem van családi házam.van olyan mit 90 ezerért.s megtudnám sporolni a nyáron a melegvizet.vagy a fütést.meg elteném a töbitt mert ha kiveném a kamatját havonta a megmaratnak az is jo.meg gyüjtenék megint be teném egy részét a fizinek.s mig gyülik mivel pufok vagyok ezen is segitenék.
2012. júl. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 Elsa válasza:
6%

Fektess az evangélium terjesztésébe - vásárolj Bibliát és ajándékozd el !

Adakozz szegényeknek is, jobban fogod magad érezni.

Hívd meg egy nem túl tehetős osztálytársadat vagy szomszédodat moziba, Mekibe, stb... legyen adakozó szíved !

:)

2012. júl. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim válasza:
Szerintem téged valóban az érdekel, hogy mire költsd ezt a pénzt. Nagyon jó, hogy nektek ennyi pénzetek van. Azokkal értek egyet akik azt írták, hogy fordítsd egy részét jótékony célra, ettől Te is sokkal jobban fogod magad érezni és még igaz barátokra is lelhetsz.
2012. júl. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 A kérdező kommentje:
Köszi a sok jó ötletet! Vannak köztük amik tetszenek... Az alapítványos dolgon még gondolkozom! Amúgy nem vagyok kezdő akvarista van most egy 70 és egy 50 literesem de volt már 150 literes akváriumom is! Csak az a bajom hogy nem fér be a szobámba! De szerintem másra fogom költeni! Valószínűleg veszek ki a bankból pénzt még hozzá aztán veszek egy új Aprilia RS 125ccm Full Powerest :D vagy még nem tdom :D
2012. júl. 9. 22:33
 39/51 anonim válasza:
mondtam én hogy félti mástól a pénzt a gondolkozást is csak azé mondta hogy ne tünjön fel.
2012. júl. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim válasza:

Ha ennyire jól állsz anyagilag tökmindegy mire költöd.

Én a helyedben félretenném és gyűjtenék még hozzá pár évet. Hobbid szerint költsd el. Én vennék egy jó kis Fender-t, vagy félretenném lovaglásra.

2012. júl. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!