Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » 10 éves kislánynak milyen...

10 éves kislánynak milyen ajándékot vegyek?

Figyelt kérdés

Barátom kislányát szeretné bemutatni nekem, ő is alig várja, hogy megismerjen. Most volt a szüleétsnapja, és én szeretném meglepni valami aprósággal, de fogalmam sincs, egy 10 éves kislány minek örülne igazán.

A cicákat nagyon szereti.


2012. júl. 8. 13:11
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Plüssmacska, kis csoki, valami macskás füzet, ilyesmi.
2012. júl. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%

A férjem keresztlányának ilyeneket vettem az utóbbi pár évben karácsonyra, szülinapra: gyermekparfüm (kisebb korában Disney hercegnős, utóbb Hannah Montana), gyümölcsös szájfényt (épp csak kicsi színe van, nem az a felnőttes szájfény), csinos felsőket, csajos füzetborítókat, mappákat, tini dezodoros retikülös ajándékcsomagot stb.


Attól is függ, milyen típus a kislány, a keresztlány az az igazi csajos típus, szeret öltözködni. Az ajándékoknak mind örült láthatólag, szerintem ebben a korban minden kislánynak tetszenének. :)

2012. júl. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
8%
vegyél a kiscsajnak egy igazi macskát többet nem is kell majd azon gondolkoznod hogy mit vegyél neki
2012. júl. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

óriás buborékfújót :)

van többfajta, szuper nagy buborékokat lehet vele készíteni

ismerkedésnek is jó, mert lehet közben bohóckodni a kislánnyal ahogy az ember szaladgál, lengeti a fújót

vagy vizibummot

ez egy vízzel feltölthető labda ami dobálás közben egyszer kinyílik és nyakon önti a játékost

de nálam a buborék a befutó-hétvégén vettünk egyet és felnőttként is élveztem a játékot :D

2012. júl. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Megkérdezed barátodat, hogy miket szeret, meg milyen típusú kislány. Ha meg más nem jut eszedbe, akkor valami cicás dolgot.
2012. júl. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

azért egy 10éves kislány már nem baba, hogy játékokat vegyünk neki.

mi pár hónapja voltunk rokonoknál, ott egy 9 éves lányka van, imádja a lovakat. vettünk egy lovas és egy kérdések-válaszok típusú könyvet.

én 15 éve voltam 10 éves, és emlékszem, hogy akkoriban már nem a tündibündi dolgok érdekeltek, hanem az állatos, vagy ismeretterjesztő könyvek, mikroszkóp, sportszerek.


vehetsz neki cicás pénztárcát, csokit, könyvet. esetleg valami gyöngyfűző készletet. mindenképpen olyat, amit nem csak most, hanem később is hasznos lesz neki.

2012. júl. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

valami kézműveskedős cumót

pl gyöngyfűzőt, szkubidú fonalat stb

2012. júl. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
76%
Teljesen mindegy már egy 10 évesnek (sőt más korúnak is) mit viszel neki. Van annyi esze, hogy fölmérje, milyen ember vagy. Ha szimpatikus vagy neki, nyertél. Ha nem vagy az, de jó ajándékot viszel, te vagy a balek a szemében, akit majd le lehet húzni... Arra koncentrálj, milyen leszel vele, és annak fog igazán örülni! (Persze attól még az ajándék okés, de ne aggódj miatta!)
2012. júl. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szia! Szerintem vegyél neki cicás könyvet, cica naplót(már olyan is kapható)ha van cicája akkor esetleg egy cuki nyakörvet.De nem kell feltétlenül macskás dolgokat, kérdezd meg most éppen miért ranjong(pl.:Monster High,Violett,Hannah Montana stb..)
2016. okt. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!