Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Milyen ajándékot vegyek az...

Milyen ajándékot vegyek az anyukámnak születésnapjára? (Több információ lent)

Figyelt kérdés

Én 15 éves vagyok, anya pedig 38 lesz. Pincérként dolgozik, hobbija nem nagyon van, leginkább a teszveszen nézeget, akár el is ad, ha úgy van. na meg imád turkálóba járni. :D Szokott főzni, de ahhoz szinte minden kelléke megvan, szereti a cserepes, tartós virágokat, viszont már abből több is van, és nincs nagyon hely, ahova tehetné. Karkötőt nem hord, leginkább fülbevalót (bizsu, lógós), de abból is van neki egy csomó, és tavaly is azt vettem, így azt már nem szeretnék. Kozmetikumai vannak, amit azért használ, de nem túl sűrűn, és nincs fogyóban semmije (avonból mindig rendel, ha szüksége van valamire). Biciklijéhez sem tudnék semmi se beszerezni, mert nemrég vette Ő is, így minden felszerelése megvan hozzá. Mondjuk mondta, hogy egy kulacs-és kulacstartó jól jönne neki, de azt inkább rá hagyom, mert ilyen téren elég kritikus. Fiatalos, szokott nőies, de sportosabb ruhákba is járni, de minden ruhája megvan, sőt, sokszor már sok is. :D 2000-2500 Ft-ig gondolkodtam. Esetleg valami kézzel készített dolog? Karkötőket nem nagyon szereti. Sütni fogok neki, mert imádja az édességet, de mást is szeretnék neki.


Sürgős lenne, mert pár nap van a szülinapjáig, de nincs eszembe semmi. Esetleg valami ötlet? Nagyon kisegítenétek vele! Mindenképp szeretnék kézzel fogható dolgot, mert sokat tesz értem. :)


2012. júl. 11. 15:46
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Írod, h szinte mindene meg van. Én mindig veszek anyumnak 1 szál virágot, meg Ő igazán nem szereti ünnepelni, de a virágnak örül. Esetleg nem pénzért venni, saját kezűleg valamit, pl. üvegfestés, dekupázs. Ez egyedi s személyes is.
2012. júl. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!