Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek anyukámnak 40....

Mit vegyek anyukámnak 40. születésnapjára?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok Anyu születésnapja Július 25.-én lesz,ezért szorít az idő...Kb.2000-5000ft értékben szeretnék valamit venni neki,de nem tudom mit vegyek! gondoltam napszemüveget veszek neki,csak nem tudom hol találnék valami jó fajtát ebben az árkategóriában..ha van ötletetek esetleg hol tudok napszemüveget venni,vagy esetleg valami egyéb ötlet is szívesen fogadok! anyu igazából nem olyan kényes szóval nagyjából mindent szeret... léci segítsetek!! :) (nem szeretnék könyvet..)
2012. júl. 11. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát, ez sokmindentől függ, pl. hogy anyukád vicces, fiatalos, vagy inkább elegáns típus (nekem keresztanyukám a fiatalos, anyukám inkább olyan "anyás")

Virágot mindenféleképpen vegyél, annak minden lány örül szinte. Óra, vagy fotókeret egy közös fotótokkal, vagy a családról egy képpel, esetleg táska/nyárra strandtáska,karkötő, telefontartó (valami olyan ami nem egyszerű, nem unalmas), süss neki valamit, pl. apukád elviszi valahova, ahol nem esznek, és mire estére hazaérnek, te csinálsz egy könnyű vacsorát (nem kell itt nagy dologra gondolni, az anyukák már annak is örülnek, ha egy teát főzünk), esetleg befizeted egy kozmetikushoz/körmöshöz/fodrászhoz, saját készítésű karkötő (akár egy neked, egy neki). Plusz valami bonbon ha édesszájú:)

2012. júl. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szerintem a virág mellé mindenképpen valami saját készítésű ajándékot adj.

Különben én is így vagyok, csak az én anyukám 23-án lesz 40 éves, és most 15 vagyok. :)

2012. júl. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! nagyon hasznosak voltak! :)
2012. júl. 12. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!