Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Titeket mennyire érdekel a...

Titeket mennyire érdekel a saját szülinapotok, mennyire ünneplitek meg? (20 felettieknek szól)

Figyelt kérdés
2012. júl. 12. 19:38
1 2
 1/17 anonim válasza:
Nem túl izgalmas. A társaság a lényeg. Mindegy épp mit ünneplünk.
2012. júl. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

a 20. at meg sem akartam ünnepelni de jöttek haverok egyre többen el kelett menni piáért ,ha már ott voltunk hoztuk 2 rekesz sört töménytelen rövidet meg hazafele pálinkáért is beszaladtunk. Ez volt az alapozás utána az események sodortak magukkal. Elmentünk bulizni ott másnap mesélték ,hogy mik történtek.


A 21. et meg Finnországban szakmai gyakorlaton sikerült megünnepelni ott pár fiatal Finn kollégistával elmentünk egy bárba ahol iszogattunk meg meséltünk..


20 feletti élményeimből csak ennyi van:))

2012. júl. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
Nem egy nagy durranás, majd, ha betöltöttem a 100-at, akkor lesz mit ünnepelni, ilyenkor még nekem nincs jelentőssége.
2012. júl. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Mivel van egy ikertestvérem és nyáron van a szülinapunk, olyankor kis családi összejövetellel bográcsozunk. Nagyjából ennyi. Persze torta is szokott lenni. De ez nem is igazán a születésnapról szól, hanem az összejövetelről.
2012. júl. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
19 vagyiok, de kb 13-4 óta teljesen hidegen hagy az egész. Megiszunk 3 sört, aztán annyi.
2012. júl. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
A szokásos: összejön a család, van torta, virág, kicsi ajándék. Én anyu névnapján születtem, szóval osztozunk az örömben.
2012. júl. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
56%
Utálom a szülinapokat, utálok hülyeségeket kapni és a középpontban lenni. Nem kérek semmit, nem kérek felhajtást, közös iszogatás meg máskor is van.
2012. júl. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Most már teljesen elvesztett az az érzés mikor kicsi voltam. Akkor számolta vissza a hónapokat, heteket, napokat a szülinapomig. Most meg ja szülinapom lesz, tényleg. Nem azt mondom, hogy elfelejtem, mert azért annyira nem rossz a memóriám, de már nem hoz lázba. Igaz rettentő jó érzés a szülinapi ebéd, szülinapi torta, szülinapi kívánság a családdal együtt. Meg egy-két ajándék. De azt gondolom, hogy mindenkinek eljön az a pillanat amikor már nem várja a szülinapját, olyan nagy lelkesedéssel mint annó.
2012. júl. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
mivel soha senkitől semmit nem kapok, én mindig veszek magamnak ajándékot, 21 vagyok
2012. júl. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nekem pont ma van:)

De nem érdekel sem ez, sem a névnapozás.

Azért a közeli barátokkal összeülünk az udvaron, ma csináltam egy kis babapiskótás dolgot épp a hűtőben pihen holnapra.

2012. júl. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!