Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek a barátnőm születés...

Mit vegyek a barátnőm születésnapjára?

Figyelt kérdés

Már egy hónap sincs, és még mindig nem tudom, mit vegyek neki. Szeret olvasni, így gondoltam, valami könyvet veszek. Imádja a romantikus történeteket és a történelmet. Szóval vagy valami romantikus, vagy valami római töris.. de ezekből rengeteg van neki, és tavaly is könyvet vettem. Szereti a vámpíros történeteket is amúgy. Arra is gondoltam, hogy egy közös képünkről kirakót készíttetek, csak sajnos nincs túl sok közös képünk, és nem tudom, hol lehetne ilyet csináltatni, és hogy mennyi lenne. Csak 2000-2500 Ft-om lenne rá. :// Szeret tanulni, és a földrajzot is szereti. Semmi ötletem. :/ Segítene valaki??

16/L


2012. júl. 16. 23:32
 1/2 anonim válasza:
Esetleg valamilyen kiegészítő pl egy öv, vagy vmilyen smink készlet,de ha szeret ugye olvasni, neten szoktak lenni akciós könyvek is,rendelhetsz.Vagy akár egy felső, kínaikban lehet venni szerintem elég jó felsőket olcsón.
2012. júl. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Sidel válasza:
Ha van jó közös kép, akkor a kirakó tényleg jó ötlet, nem tudom mennyi. Ha pesti vagy, szerintem a Sugárban az Örs vezér terén lehet azt is csináltatni, de pólót, bögrét, fali órát mindenképpen.
2012. júl. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!