Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit süssek/főzzek anyukámnak...

M@x kérdése:

Mit süssek/főzzek anyukámnak szülinapjára?

Figyelt kérdés

Még igencsak fantasztikusan kezdő vagyok ilyen téren szóval elég tanácstalan vagyok ://

Kérlek segítsetek!

Előre is köszönöm!

13/F



2012. júl. 18. 20:32
1 2
 1/13 anonim válasza:
Brassóit. Vagy krumplipürét hirtelensült fűszeres csirkemellcsíkokkal. Sütinek sütés nélküli joghurttortát készítenék, idénygyümölccsel.
2012. júl. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Rakott dolgok egyszerűek, és finomak. Rakott krumpli, rakott tészta, rakott zöldbab, rakott karfiol, rakott káposzta... Édességnek meg vegyél egy gyümölcstorta alapot, arra tegyél vaníliás pudingot, a tetejét rakd ki gyümölccsel, és öntsél rá torta zselatint. Díszítheted még tejszínhabbal is.
2012. júl. 19. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szia M@x!

Mégis mire gondoltál, mit szeretnél, és mennyire vagy benne ezekben a dolgokban? Segítek. (Kisibolya)

2012. júl. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Valami egyszerűre de finomra gondoltam...

Hát nem igazán vagyok jártas a témában, de mégis szeretnék csinálni valamit.

Palacsintában erős vagyok :DDD

Abból nem lehet kihozni valamit?

2012. júl. 19. 09:53
 5/13 anonim válasza:
Palacsintatorta? Úgy kell, hogy megsütsz sok palát, egymásra pakolod őket, úgy hogy mindegyiket megkened vmivel, pl. lekvár, nutella, puding, kakaó, diót szórsz rá, amihet kedved van vagy találsz otthon. Ha kész az egész leöntheted olvasztott csokival.
2012. júl. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Az jól hangzik... Köszönöm szépen azt hiszem ez lesz az! :))
2012. júl. 19. 10:16
 7/13 anonim ***** válasza:
Kókusz golyót csináltál már? Az is egyszerű. Ha nem nagyon tudsz sütni / főzni, szerintem annak is nagyon örülne, ha kitakarítanád a házat mire hazaér, esetleg rendet csinálnál.
2012. júl. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Hmm... kókuszgolyó... az is jó :D

Palacsintás válaszoló:

Csoki öntet helyett lehet használni csokiszószt?

2012. júl. 19. 10:49
 9/13 anonim ***** válasza:
De keress rá googl-ban az "amerikai palacsintára" is, nagyon guszta, lehet, hogy az lesz a választásod. Mielőtt döntenél, nézd meg azt is.
2012. júl. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
én vagyok a palacsintás, lehet hogy már későn írok, de igen lehet
2012. júl. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!