Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Tatám 60. születés napjára...

Tatám 60. születés napjára milyn ajánékot vegyek?

Figyelt kérdés
valami nem tul drágára gondoltam

2012. júl. 20. 21:48
 1/4 anonim válasza:
Szívbõl jön az ajándék, nem gyakori kérdésekbòl, kicsit gáz. Fõleg h nem akarnál sokat költeni :/
2012. júl. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szívbőljövőt ,de nem akarok hülyeséget veni...a nem túl drágát úgyértettem ,hogy nem százezreket.
2012. júl. 21. 09:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az is szép ajándék lenne neki, ha HELYESÍRÁSI HIBÁKTÓL mentesen írnál neki egy szívhez szóló levelet. Akár önmagában is jó, s biztosan tovább őrizni, mint az eldobható borotvaélező kézi készüléket.
2012. júl. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Leszálhatnátok róla! Ő legalább gondol ilyesmire!

Szerintem valami olyasmit vegyél ami az ő idejéből való, mert ha 1952-ben született akkor valami régiségnek örülhetne. Persze írj neki egy szép levelet/kártyát is. Nézhetsz akár Vaterán valamit pl: cigaretta tartó,régi zsebóra - ennek szerintem örülne!!! Ha gondolod privátban küldök linket :)

2012. júl. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!