Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » A baratom nem vett karacsonyi...

A baratom nem vett karacsonyi ajanekot elvileg mikorra o hazaer a melobol mar minden be van zarva . en azt gondolom h ha akart volna venni valamit akkor elintezte volna nektek mi a velemenyetek errol?

Figyelt kérdés
2011. dec. 24. 22:29
1 2
 1/14 anonim válasza:

szerintem elintézi ha nagyon akarja, mert én kaptam meglepetést pedig úgy volt h nem ajándékozunk, és még igazából nem is vagyunk együtt a pasival! ha figyelmes, meglep valamivel!


azért ne keseredj el, kellemes ünnepeket!:)

2011. dec. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

koszike ,csak azert rosszul esik egy kicsit ,h en vettem neki ajandekot es o meg nem

neked is kellemes unnepeket :*

2011. dec. 24. 22:53
 3/14 anonim ***** válasza:
Én sem kaptam még egy csokit sem (én vettem ajándékot), pedig nem beszéltük meg, hogy nem veszünk egymásnak semmit.
2011. dec. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nekem a tesóm ilyen.

Minden évben előadja hogy mire megkapta a fizuját, addigra már nem tud elmenni ajándékokat venni.

Mindig 5-én kap fizut, dec-ben ez valahogy kitolódik 23-ára. :)

2011. dec. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
hat masodik valaszolo akkor mi egyutt erzunk :(,utolso valaszolo a teso az meg teso,de barat:( ez szomoru
2011. dec. 25. 09:38
 6/14 anonim ***** válasza:

benzinkut nyitva


háromszoros áron,de plüss,csoki,pia,apróság ott is kapható bőven

2011. dec. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem sem vett semmit a párom, bár mi előre megbeszéltük, hogy mivel neki nincs állása, természetes, hogy ő nem vesz semmit. Viszont felajánlotta, hogy mivel úgyis új telefont szeretnék és ő telefont kapott a nővérétől, nekem adja. Más kérdés, hogy a születésnapomra sem kaptam tőle semmit és az előző karácsonyra sem... a férfiaknak más felfogásuk van, ezt el kell fogadni. Nekik nem számít az ilyesmi, de persze ez sem általános.
2011. dec. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
hat ez is eleg szomoru,en nem vagyok nagy dologra meg sztem senki sem egy tabla csokinak is orultem volna h lassam h figyel ram ,na de azt mondta h meg fogom kapni az ajandekot par napon belul csak nah most van karacsony :(
2011. dec. 25. 23:19
 9/14 anonim ***** válasza:

Hülye indok hogy nincs pénze,nem ezen múlik

Pár éve párom volt igy,ténylgesen null forint jutott ajándékra.

Viszont tekercs drótot talált a padláson.

Csodaszép virágcsokrot hajtogatott belőle,most is itt van vázában,ezzel nem ér fel semmilyen boltban vett dolog.Több estéje elment,nem tudtam miért tünik el 1-1 órára :)

[link]

ilyesmit

olyan jó ránézni,ebben tényleg benne van a szeretete

2011. dec. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Gyönyörű ez a virágcsokor, ebben tényleg nagyon sok munkája lehetett! Szerencsés nő vagy, becsüld meg a párod! Amúgy az előtted író vagyok.
2011. dec. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!