Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti a barátnőtöknek tartanátok...

Ti a barátnőtöknek tartanátok egy olyan embert akivel nem beszéltek pl 3 hétig?

Figyelt kérdés
Van olyan barátnőm akivel csak hetente beszélek, van akivel naponta de az akivel már egy hónapja nem beszéltem ( ő nem is érdeklődik mi van velem) barátnőmnek tartsam-e. Oké még a barátnőm de mégsem érzem annak. Ő is kereshetne ha a barátnője vagyok nem? Mindig csak én kerestem őt(akár neten, akár telefonon). Manapság azt sem tudom hány naponta jó beszélni valakivel. Nem tudom érdemes lenne megbeszélni vele ezt az egészet. Ti milyen gyakran beszéltek a barátnőitekkel? 18/L
2012. júl. 9. 20:42
1 2
 1/13 anonim válasza:
Hát az változó nemkemis van olyan akivel naponta találkozom/beszélek de akad olyan is akivel egy hónapokig nem beszélek.. ezek a barátok ilyen felszín barátok nem nagyon érdeklődnek..inkább csak ismerősnek nevezném őket. De ha te fontosnak tartod őt és a barátságát akkor beszélj vele.:)
2012. júl. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kategorizálom be az embereket így, és így nincs ilyen problémám. Nem hiszem, hogy van olyan szabály, hogy ha x napig vagy hétig nem beszéltek, már nem barátnő. Nem ezen múlik!
2012. júl. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

kevés barátnőm van, konkrétan csak kettő

egyikük itt lakik tőlem pár utcára, van, hogy minden nap kommunikálunk, van, hogy hetekre eltűnünk egymás életéből

a másik barátnőm több 100 km-re költözött, egy évben max 3-4 alkalommal tudunk találkozni, év közben max 10 mailt váltunk, meg kb ugyanennyit chatelünk, telefon, sms nem játszik - mégis töretlen a barátságunk

2012. júl. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nkem is van olyan barátnőm, akivel kb 3-4 hete találkoztam utoljára és nem is beszéltem vele azóta, de tudom, hogy a barátnőm. Lehet, hogy valami dolga van, nem kell megijedni, ha 1 hónapig nem keres valaki, ha tudod, hogy számíthattál rá évek óta, akkor most sem kell megijedned... Viszont, ha már 2 és fél 3 hónapja fel sem hív, nem is keres, hagyd a francba, nem éri meg az ilyen emberekkel foglalkozni.
2012. júl. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
én a barátomnak tartanám. van akivel hónapokig nem beszélek de néha ha ráírok akkor jókat szoktunk beszélgetni és esetleg találkozunk.
2012. júl. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
én személy szerint el sem bírnám viselni, ha a barátnőim ilyen "ragadjunk egymás s3ggébe" típusok volnának...
2012. júl. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem az a pár hét vagy 1-2 hónap nem olyan sok idő, mert ugye, az ember tanul vagy dolgozik / esetleg mindkettő /, meg elvégzi egyéb teendőit, jön-megy. Elfoglaltak vagyunk, pláne már felnőtt korban, meg még ha párkapcsolat, család is van, a barátok kicsit háttérbe szorulnak.

Nekem is van olyan barátnőm, akivel már 3 hete nem találkoztam, de azért keressük egymást.

2012. júl. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem is tudom,érdekes kérdés.

Az egyik "barátnőm" immár közel fél éve tojik a fejemre,és másfél hónapja egyáltalán felém sem szagol,nem beszéltünk(Mondanom sem kell,mióta nem keresem)

Nálam ez már nem barátság.Nem érdeklődik.Nagyon,nagyon rosszul esik.De már szinte megalázkodásnak éreztem az állandó puncsolást.Nem hiszem el hogy nincs egy szabad órácskája találkozni,azt pláne nem,hogy 2 perce felhívni,írni fészbukon.A legrosszabb az egészben hogy nem is vesztünk össze,én nem ártottam neki,fogalmam sincs miért csinálja.Nálam ez már nem barátság.


2 legjobb barátnőmet elvesztettem(velük szinte mindennapos volt a kapcsolat),a többivel nem túl gyakran.Amennyire az önbecsülésem engedi.A többiek megkeresgetnek,de nem annyiszor,mint amennyire szükségem lenne.Ez van.

2012. júl. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Akik a városomban laknak, azokkal 1-2 hetente dumálok.

Akik Pesten, azokkal úgy 3-4 havonta.

Igaz, kölcsönösen szoktuk egymást keresni.

2012. júl. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Omg! Én az egyik legjobb barátnőmmel egy éve, másikkal két és fél éve találkoztam utoljára személyesen. De attól még barátok vagyunk, hogy egy fél ország, illetve, három ország választ el minket.
2012. júl. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!