Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Hogyan lephetném meg a barátnő...

Hogyan lephetném meg a barátnőmet is?

Figyelt kérdés
Közeledik a barátnőm nővére szülinapja ahova meghivtak engem is. persze én viszek neki ajándékot 1 parfümöt 1 macit és 1 virágot. Szeretném meglepni a barátnőmet is legalább egy virággal. Szerintetek örülne neki? és ha jó ötletnek tartjátok akkor milyen legyen a 2 virág? a barátnőmé és a szülinapos lányé?

2012. aug. 1. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet a barátnődnek is virágot vinni, biztos örül neki hogy gondoltál rá is. Virágokban nem vagyok nagyon otthon de barátnődnek (ha szereti) vihetsz rózsát, vagy a kedvenc virágját. A tesónak meg pl. kardvirág, gerbera, tulipán, vagy cserepes.
2012. aug. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi az infó :) és ha rózsát veszek akkor hány szálat érdemes?
2012. aug. 1. 13:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Viragbol mindig paratlan szamut illik vinni. Kiveve a szülinaposnak, de csak akkor ha pont annyit viszel ahany eves. Pl.:18-20 szal szegfü. Baratnödnek meg 1 vagy 3 szal rozsa.
2012. aug. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Viszont akkor már az anyukának is illene virágot vinni...
2012. aug. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!