Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit készítsek édesanyám 35....

Mit készítsek édesanyám 35. születésnapjára?

Figyelt kérdés

Minden évben saját kezűleg készítem az ajándékot. Ez idén sem lesz másként. Egy részt, mert anya jobban örül neki, másrészt viszont le vagyok égve.

Anyum szakács egy bölcsiben, szeret olvasni, főleg Danielle Steelt. Együtt szoktunk sütit sütni, sokat honfoglalózik. Elrakja a virágokat, amiket kap, egy nagy vázában gyűjti a szárítottakat. Nagyjából ezek azok a dolgok, amihez tudnák valamit alkotni.



2012. aug. 10. 16:58
 1/10 anonim válasza:
Hány éves vagy?Máskor milyen ajándékot készítettél neki?
2012. aug. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
14 vagyok, lány. Eddig fotóalbumot készítettem neki, nem is egyet. Sütöttem neki sütit, apróbb csecse-becséket. Néha-néha vettem neki egy könyvet, egy kis képet, ilyesmiket. Elég jó a kézügyességem, tehát a feladattal megbirkóznék, csak egyenlőre tanácstalan vagyok.
2012. aug. 10. 18:56
 3/10 anonim válasza:

1.

Mondjuk készíthetnél neki egy színes képkeretet,benne egy közös fényképpel amin együtt vagytok.Nem kell hozzá más csak egy hobbiboltban kapható fakeret(önthetszt gipszből is formába,az viszont már macerásabb) vagy egy egyszerű,régi keret,amit már úgysem használtok.Fesd le amilyenre szeretnéd,vagy használj szalvéta technikát.Ki is díszítheted flitterekkel,gyöngyökkel vagy ami eszedbe jut.Én például zsirkrétákat ragasztottam rá szorosan ragasztópisztollyal,tuti siker volt.

Mellé,ha szeretnél egy kis süti,virág.

2012. aug. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Remélem segítettem egy cseppet.
2012. aug. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
13,L
2012. aug. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Ja,és,ha mondjuk szakács,akkor ragaszthatsz egy fazakat a keretre,vagy akármit ami a hobbijával kapcsolatos,rá vall.Jó ötlet még a fehér bögre,amire ráírhatod a nevét vagy,hogy ANYU SZERETLEK.Ha van kézügyességed akkor rajzolhatsz rá virágot,szívet,stb.Nem is drága,multkor vásároltam egy készletet bögrével együtt 1200-ért.
2012. aug. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az ötleteket, szerintem valamit decoupage technikával csinálok. Mondjuk egy fazekas bögrét? :)
2012. aug. 10. 20:47
 8/10 anonim válasza:
az én anyukám is most lett 35.. és vettem milka csokit, felolvasztottam, és egy műanyag kisdoboz belsejét kikentem csokival... utána betettem a hűtőbe és amikor megkötött kiszedtem a csokit a dobozból... és kész is a csokidoboz.. vettem egy bonbont és tettem a csokidobozba.. anya nagyon örült neki mert szereti a csokit..:)
2012. aug. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Kedves kérdező! :)


A lányom Veled egyidős és nemrég a 37. születésnapomra egy saját kezűleg készített ékszertartó dobozzal lepett meg, melynek nagyon örültem. :D Lehet, hogy az alábbi ötlettel tudok Neked segíteni:

A nagylányom barkács/hobbiboltban kapható dobozt lefestett, majd az általad említett szalvétatechnika segítségével a kedvenc virágom motívumát tette fel a dobozkára.

2012. aug. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok, köszönöm szépen az ötleteket, de láttam egy videót a neten, egy videómontázsról és egyszerűen nem bírtam ki, hogy ne készítsem el. De..kitudja, lehet, hogy valamelyik kis dobozkában fogom odaadni a dvd-t. :))
2012. aug. 11. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!