Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ma van a szülinapom, mit...

Ma van a szülinapom, mit csináljak?

Figyelt kérdés

A barátommal el fogunk menni ebédelni majd 2-3 körül, de addig ügyfél jön hozzá, kaja után meg megy tárgyalásokra, ilyesmi. Kb egyedül kéne lennem egész nap, arra gondoltam meglepem magam pár csini fehérneművel :D

Vagy tudtok valami különlegesebbet? :-) (Nem nagyon akarom senkivel tölteni, max majd a nagyimhoz megyek át valami fincsi sütire :D)

A családdal hétfőn tartjuk csak, szóval még lehet egy tortasütés is belefér magamnak :D



2012. aug. 17. 08:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Boldog szülinapot!!!! :D

És irány shoppingolni:)

2012. aug. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csináld azt, amit elterveztél!
2012. aug. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak ezt olyan kevésnek érzem :( De majd elütöm valamivel az időt!
2012. aug. 17. 10:48
 4/9 A kérdező kommentje:
És köszönöm :)
2012. aug. 17. 10:48
 5/9 anonim válasza:
Boldog szülinapot! :D
2012. aug. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Boldog születésnapot!!!:)
2012. aug. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Boldog szülinapot!:)

Menj el vásárolni,menj el nagyidhoz,süss valami finomat és este a barátoddal legyetek együtt

2012. aug. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Boldog szülinapot! :)

Hány éves lettél?

Szerintem is jó ötlet a vásárlás.:P

2012. aug. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! 22 lettem, de belül 17 körül vagyok! Egész nap a nagyimnál voltam, aztán anyukámékhoz mentem. A barátom elég idióta volt, de hát mindegy. :D Sütés reggelre maradt, mert nemrég értünk haza. Holnap (ma) fogunk tortázni a család többi részével is :-)
2012. aug. 18. 01:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!