Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » NAGYON FONTOS! SOS! Mit...

NAGYON FONTOS! SOS! Mit vegyek a legjobb barátnőm 16-odik szülinapjára?

Figyelt kérdés

Az már megvan, hogy előhívattam 45 db képet, amin közösen vagyunk, és ezeket beraktam időrendi sorrendbe egy albumba.

De ismerjük már egymást 9 éve, és 4 éve legjobb barátnők vagyunk, szóval szeretnék neki még valamit adni, max. 3000 Ft értékben.

Amúgy maga a csaj nagyon őrült, bármilyen hülyeségben benne van, nagyon nem szereti a gyertyákat, dobozokat - sajnos:( csak úgy emlegeti a dísztárgyakat, hogy porfogók:/ Kedvenc színe a narancssárga, szereti az élénk szájfényeket, körömlakkokat, ugyanakkor rajong férfiruhákért, és mindenért, ami bő kényelmes, és puha.

Nincs valami jó tippetek? :)

Nagyon megköszönném! ;)



2012. aug. 22. 22:30
 1/1 anonim válasza:
100%

hát nemtudom ... esetleg vegyél neki színváltós szájfényt :D lehet kapni a DM-be :d

Vagy (tudom őrültség és ezt 18. szülinapra szokták adni az LB-k) de hogyha nagyon bizalmasak vagytok egymással vehetsz neki egy vibrátort :DD Tudom hülyeségnek tűnik , de ha benne van minden hülyeségben akkor.. XD

na aztán valami parfümöt is vehetsz neki .. Vagy valami férfi inget.. avgy valami szép narancssárga ruhát :)

remélem tudtam segíteni ^^

2012. aug. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!