Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek ajándékba a legjobb...

Mit vegyek ajándékba a legjobb barátnőmnek? 17 lesz

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmnek nemsokára itt a szülinapja és nincs nagyon ötletem, hogy mit is adhatnék neki!? :P

Imádja Spongya Bobot és a kék színt.

Az öltözködése inkább az elegáns felé hajlik, nem valami sportos. (de ruhát nem akarok venni, nehogy ne tetszen neki)!

Igazából megvan mindene. :P

Van sok ruhája, ékszere is.

Nagyon szeretne új biciklit, korcsolyát, elektromos fogkefét.. de hát ezeket majd a szülei megveszik neki :P nekem azért nincs ennyi pénzem rá.. :P


Valami ötlet, hogy mit adjak neki..!??


2012. aug. 23. 15:04
 1/9 anonim ***** válasza:

nos..a jo a kezugyesseged, csinalhatsz valamit sajatkezuleg. en speciel legutoljara kezzel festett cipot adtam a baratnomnek, mandulamutete volt, ezert mandulapotlo mandulaviragos cipot kapott, es egy csomag mandulat :D

a cipohoz akrilfesteket hasznaltam, hajlakkal es viztaszito cipoapoloval kezeltem utana. a festek eleg draga, 700 korul van 1 tubus, de eleg megvenni a 3 alapszint, feketevel-feherrel lehet keverni temperabol is. en a cipot turkaloban vettem, igy 1000 Ft korul volt, ha a te baratnodet zavarja, hogy hasznalt a cipo, akkor kicsit dragabban jossz ki.

..ha nem jo a kezugyesseged, akkor bocsi a hosszu es ertektelen valaszert :D

2012. aug. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
spongya bobos párnahuzatot
2012. aug. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ezek jó ötletek :D

Különben jó a kézügyességem, tavaly rajzoltam neki sok-sok Spongya Bobot, aminek nagyon örült. :D

Ez a cipős dolog se rossz, majd megnézem milyen festékek vannak, meg milyen árban. :P

De ez a festék nem mosódik le olyan könnyen, ugye?? :P

-

A párnahuzat is jó ötlet, de ilyenje már van, sajnos :P

-

Köszönöm a segítségeket :D

2012. aug. 23. 18:43
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
akkor pl spongya bobos felsőt
2012. aug. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Shai-Hulud ***** válasza:

ENGEM!!!

Ha hiszed, ha nem, én vagyok a legjobb ajándék!

- kis helyen elférek

- keveset fogyasztok

- táplálkozás után igen csendes vagyok

- szobatisztának neveltek

- találékony és ötletgazdag vagyok

- éjjel sok mindenre vagyok használható

- figyelmes és igen tanulékony vagyok

- szeretem, ha időnként simogatnak

Vagyis ha végiggondolod, csakis én jöhetek szóba ajándékként! :-)

2012. aug. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

az 5. válaszolónak a válasz: ha annyira ötletgazdag lennél, akkor mást ajánlottál volna magad helyett... valamilyen ötletes ajándékot.


ha annyi ékszere van, vegyél neki egy szép ékszer dobozt :)

2012. aug. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Shai-Hulud ***** válasza:

A legötletesebb ajándék én vagyok, csak te vagy fantáziátlan, hogy ezt nem tudod elképzelni!

Ja és még kifelejtettem a felsorolásból, hogy természetesen igen szerény is vagyok!


(én voltam az 5-ös.)

2012. aug. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
elso vagyok, az akrilfestek eleg strapabiro, de ha hajlakkal es impregnalospray-vel tartositod, akkor konnyebb lesz tisztitani. mondjuk ne felhoszakadasban hordja a baratnod, azt azert kosdd a lelkere (:
2012. aug. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

-Óóó.. hát van itt ötlet :D

-Spongya Bobos felső ez jó ötlet. :D Olyan szőke vagyok, hogy ez eszembe se jutott :P

-5. válaszoló, hát téged sajna nem vihetlek ajándékba :P elhiszem, hogy éjjelre sokmindenre vagy használható, de a barátnőm valaki mást használ :P xDD

-Az ékszerdoboz is jó ötlet, úgyis mindig minden ékszere szerte-szét van xD

-Az akrilfestékes dolgot most azt hiszem kihagyom, de legközelebb lehet, hogy hasznát veszem ennek a tippnek :D

2012. aug. 26. 00:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!