Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit csinaljak a szulinapomon?

Mit csinaljak a szulinapomon?

Figyelt kérdés
Ez az ev eletem legnehezebb eve volt, most ugy erzem nincs senkim, ezert egyedul maganyosan szeretnem eltoleni a szulinapomat, nem pedig ketszinu kepmutato emberekkel. De megis mit csinaljak? 10-en lessz. 21 eves leszek, lany vagyok.

2012. szept. 5. 11:39
 1/5 anonim válasza:
A helyedbe elvinném magam moziba meg étteremben és vennék magamnak valami ajándékot. Előfordult már velem is, de tök jól éreztem magam. Lényeg, hogy torta az legyen :-)! 25/F
2012. szept. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Gyere el hozzám, többit megbeszéljük privátban.
2012. szept. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is L/21 vagyok, és nekem sincs senkim, van kedved priviben beszélgetni?

Szülinapra meg mindenképp legyen torta gyertyával! :D Meg vmi ajándék. Esetleg menj vásárolgatni, és ülj be egy cukrászdába.

2012. szept. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 milyen válasza:
Az a fontos, úgy töltsd, hogy az boldoggá tegyen a körülményekhez képest. Ha van legalább egy számodra kedves ember az feltétlenül legyen ott! Nem tudom hol laksz mik a lehetőségeid, de az idei ország tortáját feltétlenül menj el megkóstolni valamelyik közeli cukiba! :-)Írd össze akár mi az ami örömet okozna és minél többet valósíts meg belőle. Ehhez nem kell feltétlenül társaság, bár úgy kellemesebb. Fontos , hogy eldöntsd, lezártad a nehéz évet!
2012. szept. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ez a kérdés nálam 2 nappal aktuálisabb, csak én 22 leszek és fiú vagyok. Nekem is rohadt nehéz évem volt, én is magányos vagyok. Szóval abszolút együtt érzek veled.

Én sem tudom még, hogy fogom megünnepelni, sajna ötletem sincs rá. Tavaly se, meg azelőtt se ünnepeltem. Én inkább csak célokat tűzök ki magam elé, és azokat próbálom majd megvalósítani. Valami finom tortát vagy sütit azért vegyél magadnak:)

De ha gondolod, írj privit és együtt megünnepeljük online:)

2012. szept. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!