Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Milyen egyedi ajándékot...

Milyen egyedi ajándékot adhatnék, készíthetnék a barátomnak ennyi összegből?! (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Születésnapja lesz nemsokára és én sose voltam túl kreatív ajándékozás terén, viszont szeretném meglepni valami egyedivel, aminek örülne. Vagyis.. ötletem lenne éppenséggel, csak anyagiak szabnak neki határt :/

Szerettem volna egy pólót nyomtatni, de nincsen rá 4-5 ezer forintom sajnos úgyhogy ötleteket várnék, hogy 1000-2500 Ft-ból milyen ajándékot lehetne kihozni?!

Én 24/L, Párom 26/F


2012. szept. 5. 13:01
 1/6 anonim válasza:
Készíts neki kép tartót, a ti közös képetekkel. Vagy süsd meg a kedvenc tortáját, ahhoz majdnem mindennek meg kell lennie otthon és szerintem csak pár dolgot kell hozzá venned ami ki jön 1000-2500Ft-ból.
2012. szept. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A kedvenc torta jó ötlet.


Ha túl drága a pólónyomás (jézusom, emlékszem, régebben az volt maximum 1-2000 :(), és nem bonyolult a minta (pl. valami humoros dolog), vehetsz ruhafestéket, 6-800 ft művészellátóban, és megfestheted magad is :)

2012. szept. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem odaírni, hogy a tortán felül szeretnék valamit :) A torta az már ki van találva mi lesz :) Csak mellé még szeretnék valami maradandót is adni neki:)

Még írhattok tippeket! :) Köszönöm.

2012. szept. 5. 14:30
 4/6 anonim válasza:

Az első válaszoló vagyok.

-Nekem például nővérem a 20. szülinapomra készített egy "fotóalbumot". Vett egy nagy rózsaszín kemény papírt, kí vágta méretre, befűzte egy arany színű fonállal és nyomtatott ki képeket a családtagjaimról és persze rólam 4db képet, ahol vicces vagyok, ahol komoly... Meg ilyenek. Mai napig mikor a kezembe veszem be könnyesedik a szemem. :)

-Páromnak vettem egy üveg bort, amire fémből rá van írva, h boldog névnapot, szerintem ilyet szülinaposban is lehet kapni.

2012. szept. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ez a fényképalbumos dolog nem rossz, de vajon egy pasi is örül ilyen ajándéknak? Én mindenképpen örülnék, csak nem tudom a Párom mennyire.. Vagy milyen képeket kéne belerakni? Közöseket? Jajj de tanácstalan vagyok :/

Bort nem veszek meg semmi italt, mert nem szokott nagyon inni csak haverokkal egy-egy sört.

2012. szept. 5. 18:46
 6/6 anonim válasza:

Az a baj, h nem ismerem párodat :D Így nem tudom, h milyen a stílusa, miket szeret blablabla. Szóval így elég nehéz tanácsot/ötletet adni.

Első válaszoló voltam megint. :)

2012. szept. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!