Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek a barátnőmnek 19....

Mit vegyek a barátnőmnek 19. születésnapjára? Szereti a cuki aranyos dolgokat, főleg a cicákat! Olyat mondott hogy szeretné ha rajzolnék neki, de hát nem vok benne jó, hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés

2012. szept. 6. 14:12
 1/8 anonim válasza:
Nyomtass ki 1 fehér-fekete cicás képet arra tegyél 1 átlátszó lapot és rajzold át ceruzával és ha akarod,akkor kiemelheted tűfilccel,de,ha ezt nem szeretnéd,akkor valami cicás cuccot vegyél neki
2012. szept. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ez jó ötlet! köszi!
2012. szept. 6. 15:10
 3/8 anonim ***** válasza:

Papirboltban lehet kapni ilyen fekete lapot amihez adnak egy "ceruzát". Ez ilyen szinező ugymond amivel le kaparhatod a megadod helyen.S a minta alatta vagy szines vagy ezüst vagy aranyszinű.Kell hozzá kis kézügyesség de hamar belejön az ember.A boltban el is mondják hogy kell csinálni.Veszel hozzá egy szép keretet,ráirod hogy szeretettel XYnak vagy tőled dátummal

S szerintem egy ilyennek tuti örülne. S mellé egy kis plüss cica:) Az mindig nyerő ajándék.

2012. szept. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Húhh ez nagyszerű! És a boltban hogy kérjem? :)
2012. szept. 6. 22:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom mi a neve:) Ilyen kartonban van benne és ilyen fekete az alap szine,amin valamilyen szinnel van rajta a minta ahol le kell kaparni. S egy műanyag ceruza szerűség van hozzá..Általában fel van akasztva.
2012. szept. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nekem pont ilyen van macskásbanXD Nekem ezüst színű a mintája,de nem nagyon kell hozzá kéz ügyesség
2012. szept. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
egy cicát....
2012. szept. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm! Megpróbálom beszerezni! :)
2012. szept. 7. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!